czsk

Šlehačka

Kvalitní šlehačka se používá jak na přípravu krémů, tak i jako přísada do různých typů šlehačkových těst, které jsou vždy vláčná a lahodná. V naší nabídce najdete šlehačky rostlinné, které mají delší trvanlivost a neobsahují laktózu, i šlehačky živočišné. Najdete tu také šlehačku, které kombinuje živočišnou i rostlinnou složku. Vybírat muže ze slazené či neslazené varianty. Na šlehačkový krém a pařížskou šlehačku se hodí oba typy šlehaček, důležité však je, abyste před šleháním nechali šlehačku pořádně vychladit.

 

 

Šlehačkový krém si můžete snadno připravit v pohodlí domova, stačí dodržet několik jednoduchých pravidel a úspěch je zaručen. Vychlazenou šlehačku nalijte do vyšší misky a začněte šlehat. Pokud chcete mít jistotu, že se Vám šlehačka opravdu vyšlehá do tuhého krému, přidejte do ní ztužovač šlehačky. Ten můžete přidat také, pokud chcete šlehačku dochutit, v naší nabídce totiž máme i celou řadu ochucených ztužovačů, k přislazení můžete přidat i trochu moučkového cukru nebo si rovnou zvolte šlehačku slazenou.

Šlehačku šlehejte nejprve na pomalé otáčky. Jakmile se začnou tvořit bublinky, můžete rychlost zvýšit. Šlehačku nešlehejte příliš dlouho jinak hrozí, že se zdrcne. Hotový šlehačkový krém můžete ještě vylepšit potravinářským aroma, nebo semínky vanilky. K ochucení se také hodí skořice nebo perníkové koření. Se šlehačkami z naší nabídky nebude problém ani domácí pařížská šlehačka. Na výrobu pařížské šlehačky šlehačku nejprve zahřejte a dejte do ní rozpustit čokoládu. Použijte kvalitní čokoládu, s vysokým obsahem kakaa, kterou najdete v kategorii Pravá čokoláda. Směs nechte pořádně vychladnout v ledničce a potom ji vyšlehejte.

Se šlehačkovým krémem můžete vykouzlit celou řadu krásných dekorací. Sněhově bílý krém můžete rovnou navršit do zdobícího sáčku, nebo ho můžete ještě dobarvit gelovou potravinářskou barvou. Pomocí speciálních nástavců na trezírovací sáčky můžete vyrábět špičky, proužky a dokonce i krémové růže.

Vyšlehanou šlehačku můžete použít i na zdobení teplých štrůdlů, zmrzlin nebo i domácí vídeňské kávy. V našem e-shopu najdete i láhev na šlehačku, se kterou budete mít poctivou domácí šlehačku vždy po ruce.

Filtrovat zboží:

12 24 33

Další produkty