czsk

Robot Artisan 5KSM150PSEWH bílý KitchenAid

Kód: 5KSM150PSEWH
Číslo produktu: 5413184104108
Výrobce: KitchenAid
Ohodnoťte produkt:
12345

18 190 Kč vč DPH skladem

Popis a parametry produktu

Kuchyňský multifunkční robot Artisan se sklopnou hlavou je skutečně jedním z nejlepších na celém světě a důkazem toho je i pětiletá záruční doba. Roboty této značky pracují při nižších výkonech než běžné ostatní roboty a díky tomu mají jejich motory velmi dlouhou životnost. Tento robot Artisan je vybavený velmi tichým a přitom výkonným 300 W motorem s deseti rychlostmi od 58 do 220 otáček za minutu. Přímý pohon ozubený koly místo obvyklého řemene zajišťuje mnohem vyšší účinnost. Konstrukce robotu je celokovová, váží 11,3 kg a protiskluzová gumová podložka zaručuje vždy dokonalou stabilitu.
Roboty společnosti KitchenAid využívají jedinečný rotační systém, kdy se rotačně pohybuje šlehací metla, hnětací hák nebo plochý šlehač od středu až po okraj celé mísy. Všechny přísady jsou tak mixovány nejen rychle, ale i stejnoměrně a opravdu důkladně. Standardním vybavením je hnětací hák, šlehací metla, plochý šlehač a nalévací štít, a samozřejmě i nerezová mísa s objemem 4,83 litru, ve které je možné mixovat a hnětat až do 1,2 kilogramu váhy mouky, tedy přibližně 2,25 kilogramů těsta. .
K robotům je možné pořídit velké množství různého příslušenství, a tak s nimi lze hnětat, míchat a šlehat, ale i krájet, strouhat, krouhat, lisovat, mlít… Spojení s robotem je velmi snadné a jednoduché.
Mísu a všechno ostatní příslušenství je možné snadno mýt v myčce nádobí.

Kategorie:

Recenze

Dosud nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první, kdo zahájí tuto diskuzi.

Nový komentář

Opište kontrolní kód jiný obrázek