czsk

ZENA SWISS - výpis produktů

Švýcarská společnost Zena swiss  je symbolem přesnosti, pečlivosti, praktičnosti, smyslu pro detail a kvality. Firma s téměř šedesát let dlouhou historií patří mezi přední světové výrobce kuchyňských škrabek, loupačů a struhadel. První klasická kuchyňská škrabka na zeleninu a ovoce na světě má původ právě zde.

První škrabky vyrábí zakladatel původní společnosti Alfred Neweczerzal v Curychu v roce 1931, v roce 1936 získaly první patentovou ochranu a v roce 1947 originální škrabka Rex dostává dokonce mezinárodní ochrannou známku. V roce 1969 je založena akciová společnost Zena AG a nastává nová, moderní éra. V současnosti společnost řídí již třetí generace zakladatele, výrobky se prodávají již ve více jak 20 zemích po celém světě a najdeme je snad v každé druhé domácnosti…

Jedinečná švýcarská kvalita

Výrobky společnosti Zena swiss jsou průběžně inovovány a jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů nejmodernějšími technologiemi - tak i z obyčejné škrabky stává jedinečný a velmi praktický kuchyňský pomocník s dokonalým designem. Mnohé produkty jsou víceúčelové, nožové i otočné škrabky mají různé druhy ostří a například škrabka Rex získala mnoho mezinárodních ocenění s stala se téměř kultem. Speciální škrabky na chřest zcela jistě ocení milovníci této pochoutky a jedinečná struhadla jsou i dokonalým designovým doplňkem každé kuchyně… Škrabky, loupače i struhadla této firmy navíc mohou používat i leváci.

Když si pořídíte některý z výrobků značky Zena Weiss, získáte mnohem víc, než jen praktického kuchyňského pomocníka.

Filtrovat zboží:

12 24 33