Rychlé vyřízení objednávky a doručení k vám je pro nás prioritou!


Osobní vyzvednutí - ZDARMA v kamenném obchodě!
Zboží si můžete vyzvednout ve všedních dnech od 9 do 19 hodin v našem kamenném obchodě v Praze 8 v ulici Zenklova 433/25, u stanice metra trasy B "Palmovka". Expedice při objednání do 12hod v tentýž pracovní den. Připraveno k odběru po 16hod. Odběrné místo vás bude informovat e-mailem a sms.

Českou poštou - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Po celé republice rozesíláme objednávky Obchodními balíky České pošty a i tyto objednávky jsou doručeny k našim zákazníkům nejpozději do 72 hodin od objednání po celé ČR*. Při objednávce do 2.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 139,- Kč, při platbě převodem  účtujeme poštovné pouze 99,- Kč, nad 2.000,- Kč poštovné ani balné neúčtujeme.

Přepravní společností DPD - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Zboží odchází přepravní společností DPD ještě dnes, v případě objednávek uskutečněných po 12 hodině pak maximálně následující pracovní den*. O pohybu zboží i plánovaném doručení budete informováni SMS zprávou. Při objednávce do 2.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 99,- Kč, při platbě převodem účtujeme poštovné pouze 72,- Kč.
Nad 2.000,- Kč poštovné neúčtujeme.

Zásilkovna.cz - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Při objednávce v pracovní den do 12hod expedujeme ten samý den.* Při objednávce do 2.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 69,- Kč, při platbě převodem účtujeme poštovné pouze 54,- Kč.
Nad 2.000,- Kč poštovné neúčtujeme.


DPD PARCEL SHOP - Více než 80 odběrných míst po celé ČR! - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Služba DPD ParcelShop umožňuje přepravu zásilek do jednoho z odběrných míst v České republice. Odběrná místa zajišťují depa DPD, pobočky sítě Uloženka.cz. a prodejny Mountfield. Aktuálně síť DPD ParcelShopů zahrnuje více než 80 odběrných míst. Doručení do DPD vám poskytuje naprostý komfot, zásilku si můžete vyzvednout  v nejvhodnější lokalitě a podle svých časových možností.

Uložení zásilky v DPD ParcelShopu 7 kalendářních dní. Expedice při objednání do 12hod v tentýž pracovní den. Připraveno k odběru do 48hod po odeslání. Odběrné místo zašle upozornění e-mailem.
Při objednávce do 2.000,- a platbě převodem z účtu je cena odběru 65,-. Dobríka je zpoplatněna 85,-.
Na této mapě DPD parcel shopů najdete přehled všech odběrných míst!

Kurýr po Praze Mesik.cz - Doručení po Praze téměř okamžitě! Nechcete čekat, až vám objednané zboží dojde poštou nebo si ho vyzvedávat sami? Můžete využít naši novou službu – zboží vám neprodleně doručíme! Zboží, objednané v každý pracovní den do 12 hodin vám okamžitě připravíme a kurýr vám ho urychleně doveze na určené místo. Cena rychlé kurýrní dopravy je 239 Kč, při dodání ji uhradíte společně s cenou za zboží.

 

Nově zasíláme zboží i na SLOVENSKO!

 

Přepravní společností GLS SLOVENSKO - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Zboží odchází* přepravní společností GLS následující pracovní den po objednání. O pohybu zboží i plánovaném doručení budete informováni SMS zprávou. Při objednávce do 2.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné a balné 239,- Kč, při platbě převodem je  poštovné a balné 199,- Kč.
Nad 2.000,- Kč poštovné neúčtujeme.

 

  Slovenská pošta - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
  Při objednávce do 2.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 139,- Kč, při platbě převodem  účtujeme poštovné pouze 109,- Kč, nad 2.000,- Kč poštovné ani balné neúčtujeme.

 

 

Máte další otázky? Kontaktujte nás.

* V případě, platby převodem se zásilka může zdržet z důvodu párování plateb o 1 - 2 dny (dle rychlosti převodu mezi bankou).