czsk

Fermentační nádoba 30l na kvašení piva, vína BIOWIN

Kód: PF30ZK
Číslo produktu: 5908277701864
Výrobce: BIOWIN
Ohodnoťte produkt:
12345

399 Kč vč DPH není skladem

Popis a parametry produktu

Plastová nádoba na fermentaci – kvašení – piva nebo vína i dalších produktů má na obou stranách stupnici kapacity obsahu. Součástí je spodní stáčecí ventil a dobře těsnící víko, nechybí otvor pro trubici kvašení. Tyto fermentační nádoby je možné trubice kvašení vzájemně propojit a vytvořit tak kvasnou kolonu. V takovém případě je nutné v horní části vyvrtat přesný otvor pro trubici kvašení.
Nádoba je vyrobena z velmi kvalitního pevného a přitom pružného plastu a má samozřejmě atest pro styk s potravinami. Bílá barva nádoby je úmyslná, protože z barveného materiálu by se vlivem alkoholu uvolňovaly barvící látky, které mohou být toxické a také by měly vliv na barvu piva nebo vína.
Při snímání víka z nádoby lehce zatáhněte za výstupek, do mezery zasuňte například držadlo lžíce a pak mírným tlakem spodní část víka přetáhněte přes okraj nádoby. Pro lehčí manipulaci je možné okraje potřít zdravotní vazelínou nebo olejem na vaření. Nádobu ani víko nečistěte abrazivními prostředky nebo čistícími písky, ostrými houbičkami apod. aby se nepoškrábal jejich povrch.
Uvařte si doma lahodné pivo!

Kategorie:

Recenze (1)

Zákazník - Hodnocení produktu

zatím je vše v pořádku

18.07.2016 12:02

Nový komentář

Opište kontrolní kód jiný obrázek