Loading...

Vánoce

Počet produktů: 574
Akce
- 47%
Papírové košíčky na muffiny 36ks hvězdičky - Decora

Papírové košíčky na muffiny 36ks hvězdičky - Decora

Košíčky na muffiny s motivem hvězdiček. V balení 36 ks.
59 Kč
31 Kč

Skladem 5 ks

Trezírovací sáček na zdobení perníčků 25cm - Karel Horák

Sáček na zdobení cukrářských výrobků s nástavcem.

18 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Třpytky v rozprašovači 10g zlaté - Tasty Me

Třpytky v rozprašovači 10g zlaté - Tasty Me

Třpytky v rozprašovači zlaté pro rychlé zdobení vašich jedlých výtvorů. Balení 10 g.

188 Kč
1880 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Košíčky na muffiny černé Jelen 50ks - Alvarak

Košíčky na muffiny černé Jelen 50ks - Alvarak


42 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 37%
Vykrajovačka Čert 127425 Orion

Vykrajovačka Čert 127425 Orion

Vykrajovačka ve tvaru ČERT/RAKETA/TUČŇÁK.
34 Kč
21 Kč

Skladem poslední 3 kusy
Bestseller
Dortový ráfek 6x6cm - Ibili

Dortový ráfek 6x6cm - Ibili

Vykrajovátko kulatého tvaru, které je dostatečně vysoké. Ideální nejenom pro vykrajování, ale příprav

60 Kč

Skladem > 10 ks
Novinka
Košíčky perníček na cupcake 48ks 50x33mm - House of Marie

Košíčky perníček na cupcake 48ks 50x33mm - House of Marie

Vánoční papírové košíčky s motivem perníčku dodají muffinům, cupcakes i brownies hravý sváteční vz

63 Kč

Skladem > 5 ks

Food Colours Třpytky v rozprašovači New Silver Shimmering (5 g)

Třpytky pro dekoraci a barvení především cukrových, marcipánových past, šlehaček, máslových krémů

132 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobení zlaté hvězdičky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení zlaté hvězdičky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení zlaté hvězdičky. Balení 80 g.

113 Kč
141.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Testováno
Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Oblíbená tzv. královská glazura na různé cukrářské dekorace

120 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 30%
Papírové košíčky na muffiny 36ks louskáček Ø5cm  - Decora

Papírové košíčky na muffiny 36ks louskáček Ø5cm - Decora

Košíčky na muffiny s motivem Louskáček. V balení 36 ks.
75 Kč
52 Kč

Skladem > 10 ks
Testováno
- 10%
Bestseller
Cukrářské sáčky 40cm 100ks

Cukrářské sáčky 40cm 100ks

Jednorázové cukrářské sáčky jsou vhodné pro zdobení perníčků, dortů a dalších ploch. V balení 100 ks,
219 Kč
197 Kč

Skladem > 10 ks

Jednorázové cukrářské sáčky 100ks 30cm - Ibili

Jednorázové cukrářské sáčky Ibili. V balení 100 ks.

263 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Dortový ráfek 7x6cm - Ibili

Dortový ráfek 7x6cm - Ibili

Vykrajovátko o rozměrem 7x6cm, jehož konstrukčním materiálem je potravinářská nerezová ocel vysoké kv

70 Kč

Skladem > 10 ks
Akce
- 28%
Plastová vykrajovátka Vánoce set – 4ks - Ibili

Plastová vykrajovátka Vánoce set – 4ks - Ibili

Vyklápěcí vykrajovátka z plastu, jejichž motivem jsou Vánoce. Čtyřdílná sada, která se pyšní velik
233 Kč
169 Kč

Skladem 4 ks

Dortový ráfek 10x6cm - Ibili

Přesné a kvalitní vykrajovátko s průměrem 10cm a výškou 6cm, jež můžete získat za velice exkluzivní c

93 Kč

Skladem > 5 ks
Bestseller
Cukrové zdobení Pohádková obloha 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Pohádková obloha 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Pohádková obloha. Balení 80 g.

102 Kč
127.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Třpytky v rozprašovači gold 10g - Sugarflair

Třpytky v rozpašovači gold. Balení 10 g.

171 Kč

Skladem > 10 ks

Dortový ráfek 7x4,5cm - Ibili

Moderní, 4,5cm vysoké nerezové vykrajovátko, která má kulatý tvar. Bohaté možnosti upotřebení jsou ta

51 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Výlet do vesmíru 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Výlet do vesmíru. Balení 80 g.

106 Kč
132.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g - Super Streusel

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

208 Kč
2080 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 28%
Silikonová formička Sob 7cm - Cakesicq

Silikonová formička Sob 7cm - Cakesicq

Silikonová formička sob
131 Kč
95 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Vykrajovátko žirafa 6,5cm - Smolík

Vykrajovátko z pocínovaného plechu s rozměry 6,5 x 3,8 cm.

27 Kč

Skladem > 10 ks

Čokoládové perly střední 180g zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly střední velikosti. Zlatá barva. Balení 180 g.

287 Kč
159.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Dortový ráfek 8x6cm - Ibili

Dortový ráfek 8x6cm - Ibili

Praktické kulaté vykrajovátko o průměru 8cm, které je vyrobeno z nerezu. Lze umístit do myčky na nádo

78 Kč

Skladem > 10 ks

Formička vyklépávací košík velký 62x20mm 20ks - Kovovýroba Jeníkov

Formička vyklepávací košík velký. Rozměry 62 x 20 mm. V balení 20 ks.

67 Kč

Skladem > 10 ks

Čokoládové perly XL 130g zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly XL. Zlatá barva. Balení 130 g.

273 Kč
210 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Trubičky na kremrole 15ks, 10cm 15-20mm - Kovovýroba Jeníkov

Trubičky na kremrole. Rozměry 10 cm, síla 15-20 mm.

157 Kč

Skladem > 10 ks

Třpytky v rozprašovači zlatá (10 g) - Decora

Třpytky v rozprašovači zlaté pro rychlé zdobení vašich jedlých výtvorů.

256 Kč
2560 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Trubičky střední 8,5cm , 20ks 14-19mm - Kovovýroba Jeníkov

Trubičky střední 8,5cm , 20ks 14-19 mm na kremrole, medové trubičky, apod.

82 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení oslava 90g 0626 - Happy Sprinkles

Perfektní pro každou příležitost

221 Kč
245.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sáček zdobicí 3 ks 142233 Orion

Perníčky jako malované budou hračka pomocí speciálních sáčků s tenkou plastovou špičkou, která u

57 Kč

Skladem > 5 ks

Profesionální špička na zdobení dortů 1mm - Ibili

Koncovka na zdobení dortů, 1 mm, IBILI

48 Kč

Skladem > 5 ks

Třpytky v rozprašovači flash gold 10g - Sugarflair

Třpytky v rozprašovači flash gold od Sugarflair. Balení 10 g.

176 Kč
1760 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku, které vám velmi zjednoduší přípravu vánočního cukroví. Najdete zde formičky, formy i vykrajovátka mnoha tvarů a velikostí, ale i mnoho dalších užitečných produktů. Mnohé z nich jsou zcela originální a nikde jinde je v České republice s největší pravděpodobností neseženete. Vaše Vánoce s námi budou veselejší a zajímavější! Ještě nevíte jaké cukroví na vánoce upečete? Nechte se inspirovat mnohatisícovou databází receptů - www.MilujiVareni.cz

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.