Loading...

Proč nakupovat u nás

Proč nakupovat u nás?

 

Odpovědí na otázku, proč nakupovat právě zde, je hned několik. Naše služby jsou profesionální, a nabízíme velké množství kvalitního i zajímavého zboží. Od mnoha dalších internetových obchodů se ale v mnohém dalším výrazně odlišujeme.

 

Kamenný obchod – Všechno námi nabízené zboží si můžete prohlédnout, případně ho hned i zakoupit za velmi zajímavé ceny přímo v našem kamenném obchodě v Praze 8. Tuto možnost vám každý nenabízí.

 

 

Kompletní nabídka kuchyňského sortimentu – U nás najdete a pořídíte snad úplně vše, co v kuchyni můžete potřebovat. Některé zboží v žádném jiném internetovém obchodě zřejmě dokonce ani nemají!

 

Velké skladové zásoby a rychlá doba dodání – Převážnou většinu zboží máme ve skladu. Díky tomu na objednávky zákazníků reagujeme okamžitě a zboží se tak k vám dostane ve velmi krátké době. Kamenná prodejna v ulici Zenklova 433/25 má svůj vlastní oddělený sklad - zboží na eshopu tedy nemusí být v kamenné prodejně k odebrání - pokud o produkty z eshopu máte zájem objednejte si je prostřednictvím eshopu - objednávku vám poté převezeme na kamenný obchod.

 

 

Přehlednost a rychlý nákup – Sortiment jsme přehledně rozdělili do několika kategorií podle využití, ale můžete vybírat i podle jednotlivých výrobců. K dispozici jsou i různé možnosti filtrování.

 

Kvalita – V naší nabídce je zboží pouze ověřených značek a výrobců s dlouholetou tradicí. Tím je zaručena nejen kvalitu, ale také funkčnost a splnění všech další požadavků, které od takových výrobků očekáváte. 

 

Nízké ceny – Naše ceny jsou vzhledem ke kvalitě a dalším vlastnostem nabízeného zboží velmi přijatelné. Nižší ceny než ostatní můžeme nabídnout především díky velkého odběru od našich dodavatelů.

 

Poradenství  – Pokud si s výběrem sami nevíte rady, rádi vám samozřejmě poradíme! Kontaktovat nás můžete i telefonicky nebo e-mailem. Pokud bychom něco nevěděli - i to se může stát - neprodleně to zjistíme!

 

Stále on-line – Internetový obchod www.VseNaVareni.cz má pro vás otevřeno 365 dní v roce, 7 dnů v týdnu a 24 hodin každý den. Od ostatních se ale navíc odlišujeme i neustálou aktualizací nabídky.  

 

www.MilujiVareni.cz – Neprovozujeme pouze tento internetový obchod a kamennou prodejnu, ale také největší gastronomické internetové stránky v ČR - www.MilujiVareni.cz. Pokud se na nich zaregistrujete, získáte spoustu výhod, které pak můžete uplatnit třeba i při nákupu zboží zde! I v tom se výrazně od ostatních podobných obchodů odlišujeme! 

 

 Přejeme vám příjemné nakupování!