Loading...

Dinosauři

Počet produktů: 53
Akce
Přehrát video
- 21%
Silikonová forma T-Rex - Katy Sue

Silikonová forma T-Rex - Katy Sue

Silikonová forma T-Rex pro jednoduché vytváření jedlých dekorací.
389 Kč
307 Kč

Skladem poslední 1 kus

Svíčky na dort dinosauři 12ks -

Svíčky na dort ve tvaru dinosaurů. Balení 12 ks.

75 Kč

Skladem > 10 ks

Brčka dinosauři 6ks 20cm - Party Pal

Brčka dinosauři. Délka 19,5 cm, v balení 6 ks.

52 Kč

Skladem > 5 ks
Novinka
Pińata  dinosaurus 35x43x9cm - Procos

Pińata dinosaurus 35x43x9cm - Procos

Proměň dětskou oslavu v pravěké dobrodružství s dinosauří piñatou, která ukryje sladké překvapení

375 Kč

Skladem 4 ks
Akce
Párty papírové talíře 22cm 10ks dinosauři - Cakesicq

Párty papírové talíře 22cm 10ks dinosauři - Cakesicq

Párty papírové talře s motivem dinosauři. V balení 10 ks, průměr 22 cm.

65 Kč

Skladem > 10 ks
- 17%
Fóliový balónek dinosaurus 110cm - Cakesicq

Fóliový balónek dinosaurus 110cm - Cakesicq

Fóliový balónek dinosaurus, 110 cm.
246 Kč
204 Kč

Skladem > 10 ks

Marcipánové figurky malí dinosauři 3,5 cm 4ks - Frischmann vyškov

Marcipánové figurky malí dinosauři.

85 Kč
283.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Svíčky na dort Dinosauři 4ks - Dekora

Svíčky na dort dinosauři. Balení 4 ks.

100 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové kelímky dinosauři 8ks 200ml - Procos

Papírové kelímky s veselým motivem dinosaurů krásně doplní narozeninovou oslavu a díky objemu 200

54 Kč

Skladem > 5 ks

Zdobení jurassic party 90g - Happy Sprinkles

Zdobení Jurassic party. Balení 90 g.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Papírové talíředinosauři 19,5cm 8ks - Procos

Barevné papírové talířky s dinosaury promění servírování dortu a dobrot v malou výpravu do pravěku

55 Kč

Skladem poslední 2 kusy
Akce
- 17%
Forma na pečení dinosaurus 2,2l 34cm - Stadter

Forma na pečení dinosaurus 2,2l 34cm - Stadter

Forma na pečení ve tvaru dinosaura na dětské dorty k narozeninám i jiným příležitostem. 34 cm velká.
458 Kč
382 Kč

Skladem 4 ks

Vykrajovátko stegosaurus 53x117mm - Jandejsek

Vykrajovátko stegosaurus je vhodné pro vykrajování cukroví, perníčků, apod. Rozměry 53 x 117 mm.

24 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Figurka na dort dinosaurus zelený 30g z kokosové hmoty - Fagos

Figurka na dort dinosaurus zelený, 30 g. Vyroben z kokosové hmoty.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

6 ks cukrových dekorací Dinosauři - Decora

Sada 6 ks barevných cukrových dekorací ve tvaru dinosaura. Velikost dekorace 4 -5 cm.

111 Kč

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Směs na dort Dinolino 850g - RUF

Směs na dort Dinolino 850g - RUF

Dinolino dort plný barevných dinosaurů promění každou oslavu v pravěké dobrodružství plné zábavy,

117 Kč

Skladem > 10 ks
- 15%
Figurka na dort Tyrannosaurus 18x7cm

Figurka na dort Tyrannosaurus 18x7cm

Figurka na dort Tyranosaurus. Rozměry 18 x 7 cm.
309 Kč
261 Kč

Skladem 5 ks

Jedlý papír dinosaurus zelený 19,5cm - PICTURE


85 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrová dekorace dinosaurus 6ks - Decora

Cukrová dekorace dinosaurus. V balení 6 ks.

95 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Jedlý papír 20cm dinosauři -

Jedlý papír  - motiv dinosauři. Průměr 21 cm.

83 Kč

Skladem > 5 ks

Stojan na muffiny sopka 43x34cm - Party Pal

Stojan na muffiny sopka. Rozměry 43 x 34 cm.

161 Kč

Skladem > 5 ks

Nafukovací balónek T rex 94 cm - Grabo

Nafukovací balónek T rex. Velikost 94 cm.

126 Kč

Skladem poslední 1 kus

Fondánový papír předvyražený na cupcake dinosauři - Dekora

Fondánový papír k vystřižení. Motiv Dinosauři, na cupcakes.

99 Kč

Skladem > 5 ks
Akce
- 10%
Sada vykrajovátek dinosauři - Cakesicq

Sada vykrajovátek dinosauři - Cakesicq

Sada vykrajovátek dinosauři. V balení 12 ks.
120 Kč
108 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení Dinosauři zelené 80g - Cake Masters

Vydej se do světa dinosaurů i při pečení – zelené cukrové zdobení s dinosauřími motivy dodá dortům

84 Kč
105 Kč / 100g

Skladem 4 ks

PartyDeco zapichovací dekorace na dort Dinosauři KPT31 dortis

Velikosti ozdob: 10,5 cm až 20 cm .

62 Kč

Skladem > 5 ks

Zápich do dortu dinosauři 7ks - Cakesicq

Zápich do dortu s motivem dinosauři. V balení 7 ks.

172 Kč

Skladem > 10 ks

Figurka na dort t-rex - Bullyland

Figurka na dort T-Rex

341 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Vykrajovátka dinosauři 9x6cm - Decora

Set dvou vykrajovátek ve tvaru dinosaurů.

90 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Vykrajovátko dinosaurus 9cm - Jakub Felcman

Perfektní vykrajovátko na přípravu dobrůtek na dětskou oslavu. Pomocí něj můžete vytvářet sušenky i o

15 Kč

Skladem > 10 ks

Silikonová formička dinosaurus 9x7,5cm - Cakesicq

Silikonová formička ve tvaru dinosaura vhodná nejen na ozdobu dětských dortů.

116 Kč

Skladem > 10 ks

Plastové vykrajovátko dinosaurus 2ks - Decora

Plastové vykrajovátko ve tvaru dinosaura. 2 ks v balení.

90 Kč

Skladem > 5 ks

Forma na pečení Dinosaurus 32,4 x 28 x 5cm - Wilton

Oslavte narozeniny s dortem ve tvaru dinosaura. Kvalitní hliníková forma pro rychlé a perfektní pe

262 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Silikonová forma na čokoládu – dinosauři - Silikomart

Forma na 12 bonbonů ve tvaru dinosaurů. Objem: 96ml.

199 Kč

Skladem 5 ks

Dinosaurus modrý 30g - Fagos

Přenes svět dinosaurů na narozeninový dort – ručně modelovaný modrý dinosaurus se stane hvězdou každé

55 Kč
183.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Nafukovací balónek dinosauři 46 cm - Grabo

Nafukovací fóliový balónek s motivem dinosauři. Rozměry 46 cm.

69 Kč

Skladem 5 ks

Chcete svému dítěti uspořádat večírek v divokém stylu? Vsaďte na mimořádné doplňky z motivy dinosaurů. Nabízíme dekorace na stůl a zeď, stejně jako vykrajovátka a formy zobrazující tato nezkrotná, fenomenální zvířata z prehistorických dob. Děti určitě ocení dekorace s takovým motivem. Dinosauři poslouží jako jedlá i nejedlá dekorace. Stačí si vybrat vhodný model. Velkou radost udělá například ručně malovaná figurka mamut, ale i cukrové zdobení dinosaurus.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.