Loading...

Aqua blend 20ml forest 20ml - colour mill

Aqua blend forest. Balení 20 ml.
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

170 Kč
850 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Vysoce koncentrované tekuté barvivo z řady Aqua Blend renomované značky Color Mill. Barvivo nové generace na vodní bázi, které vám umožní vyrobit dokonalé pečivo a zároveň minimalizovat riziko poškození a popraskání hotových výrobků a dekorací. Určený pro tukové hmoty, bude perfektní pro barvení makronek, pusinek, cukrových hmot, královské polevy, ganache, želé, nápojů atd. Díky vysoké tónovací síle umožňuje získat intenzivní a živé barvy i při malém dávkování. Před prvním použitím pro správné promíchání propíchněte ochrannou fólii, uzavřete nádobu a protřepejte. Pro lepší výsledek (pokud máte čas) po protřepání nechte barvivo 8-10 hodin odpočívat. Veganský produkt, bez alergenů a sladidel. Potravinářská barviva Color Mill jsou produkty nejvyšší kvality.

Objem

Balení obsahuje: 20 ml

Složení produktu

voda, barvivo (E102*, E133), emulgátory (E433, E405), zahušťovadlo (E418) a konzervační látky (E211, E202). *může mít škodlivý vliv na aktivitu a pozornost dětí

Země původu

Austrálie

Další informace

Barva zelená
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Colour mill
158 Princes Highway NSW 2527
hello@colourmill.com.au
www.colourmill.com.au

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Purple - colour mill

Olejová barva Purple, vysoce koncentrovaná Colour Mill. Balení 20 ml.

203 Kč
1015 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks