Loading...

Barevný dekorační cukr

Filtrovat produkty
Počet produktů: 15
- 13%
Cukrové krystalky stříbrné 80g - FunCakes

Cukrové krystalky stříbrné 80g - FunCakes

Cukrové krystalky stříbrné. Balení 80 g.
147 Kč
128 Kč
160 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Granulovaný cukr - perlový cukr 200g 4 - 6 mm - FunCakes

Perlový cukr FunCakes dodá vaflím, sladkému pečivu i sušenkám krásně křupavou sladkou strukturu, k

112 Kč
56 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus
Bestseller
Dekorační cukr 100g fuchsiová jemný - Decora

Dekorační cukr 100g fuchsiová jemný - Decora

Cukrové zdobení Decora poskytuje velmi jemné, ale intenzivní barvy. Balení 100 g.

96 Kč
96 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Dekorační cukr zlatý 80g - FunCakes

Dekorační cukr zlatý. Balení 80 g.

68 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky modré 80g - FunCakes

Cukrové krystalky modré. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorační cukr růžový 80g - FunCakes

Dekorační cukr růžový. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Dekorační cukr stříbrný 80g - FunCakes

Dekorační cukr stříbrný. Balení 80 g.

81 Kč
101.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorační cukr modrý 80g - FunCakes

Dekorační cukr modrý. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Cukrové krystalky bronzově zlaté 80g - FunCakes

Cukrové krystalky bronzově zlaté. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení bílý cukr 30g krystalky - Kovandovi

Zdobení na dorty, cukroví a zákusky v podobě bílého cukru.

54 Kč
180 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Dekorační cukr 100g modrý jemný - Decora

Dekorační cukr jemný. Barva modrá. Balení 100 g.

83 Kč
83 Kč / 100g

Není skladem

Cukrové krystalky zelené 80g - FunCakes

Cukrové krystalky zelené. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Není skladem

Cukrové krystalky bílé 80g - FunCakes

Cukrové krystalky bílé. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Není skladem

Dekorační cukr červený 80g - FunCakes

Dekorační cukr červený. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Není skladem

Dekorační cukr 100g žlutý jemný - Decora

Dekorační cukr jemný. Barva žlutá. Balení 100 g.

80 Kč
80 Kč / 100g

Není skladem

Přidejte si kouzelný třpyt v podobě barevného dekoračního cukru k domácím pečeným dobrotám. Barevný cukr je velmi jemně mletý či hrubší krystalový cukr používaný jako jedlá dekorace, která se při vystavení teplu nerozpouští a může být použit buď před pečením nebo jako konečný cukr. Lze s ním například obarvit cukrovou vatu, poháry, špičky cupcakes, apod. Tyto barevné cukry vytvářejí okouzlující povrch pro sušenky, dorty, koláčky nebo koláče. Vyberte si z naší kolekce libovolnou barvu. Jednoduchý trik na párty: vyměňte bílý cukr za barevný cukr, který dodává sladkostem jedinečný dekorativní nádech.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.