Loading...

Barva gelová potravinářska žlutá 10g - Dr. Oetker

Gelová barva od Dr. Oetkera. Žlutá barva. Balení 10 g.
Skladem > 5 ks
U vás 6.10.2026

67 Kč
670 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tyto barvy jsou speciálně navrženy pro barvení polev, ale mohou být také použity pro vaše běžné potřeby barvení na pečení. Inovativní gelový formát umožňuje dosáhnout pastelových nebo zářivých barev pomocí tuby, která se snadno dávkuje, kapku po kapce. Každá tuba může obarvit 24 jasných košíčků nebo 200 pastelových košíčků.

Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

Čirý gel 98.0 % (glukózový sirup, cukr, voda, želírující látka (karagenan), regulátor kyselosti (kyselina octová, kyselina mléčná, mléčnan sodný)); Barvivo (kurkumin); Konzervant (sorban draselný)

Země původu

Německo

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
Dr. Oetker spol. s r.o,
Americká 2335, 272 01 Kladno
info@@oetker.com
www.oetker.com

Technické parametry

Kategorie: Gelová barva žlutá
Žluté potravinářské barvivo
Výrobce Dr. Oetker
EAN 8595072622479
Kód produktu 164010481

Recenze

100 %
Velikonoce!
OK
Strávil jsem 2 tuby, abych obarvil dort 26 cm, aby byl zlatý, ale ze všech tub, které jsem našel, měl tento nejméně eko, takže celkově dobrý.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva žlutá 30g - FunCakes

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

76 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - citron, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva citron, balení 25g.

111 Kč
444 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva žlutá BIO 25g - RUF

Gelová barva žlutá BIO 25g - RUF

Gelová barva žlutá, BIO. Balení 25 g.

61 Kč
244 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva zlato-žlutá 28g - Decora

Zlato-žlutá gelová barva v kelímku.

67 Kč
239.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks