Loading...

Carla Cukrářská poleva jogurtová s jahodovou příchutí (0,5 kg) 2704 dortis

Použití: požadované množství rozpustit při max

.

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 2.10.2026

107 Kč
21.4 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Použití: požadované množství rozpustit při max. 45°C (pokud se poleva zahřeje více, začně hrudkovatět). Poté ochladit na cca 30°C, a poleva je takto připravena k použití. Pokud je poleva příliš tuhá, lze ji zředit 100% tukem. Složení: cukr, rostlinný tuk (palmojádrový, palmový a shea), sušené mléko odstředěné, sušená syrovátka, sušený jogurt (1,6%), emulgátor (E322 sójový lecitin), regulátor chutí (kyselina citronová), přírodní jahodové aroma, aroma, barviva (karmín, paprikový extrakt), jedlá sůl. Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2364 kJ/567 kcal, tuky 36,4 g (z toho nasycené 32,7 g), sacharidy 55 g (z toho cukry 55 g) bílkoviny 4,9 g, sůl 0,46 g

Hmotnost: 0,6

Hmotnost

Balení obsahuje: 500 g

Složení produktu

cukr, rostlinný tuk (palmojádrový, palmový a shea), sušené mléko odstředěné, sušená syrovátka, sušený jogurt (1.6%), emulgátor (E322 sójový lecitin), regulátor chutí (kyselina citronová), přírodní jahodové aroma, aroma, barviva (karmín, paprikový extrakt), jedlá sůl

Alergeny mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2364 kJ
Energetická hodnota kcal 564,9 kcal
Tuky 36,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 32,7 g
Sacharidy 55 g
    - z toho cukry 55 g
Bílkoviny 4,9 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,46 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva růžová

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce Carla Chocolate
EAN 2017000001485
Kód produktu DR-2704

Recenze

Skvělá jahodová jogurtová chuť
Kvalitní doporučuji
Maximální spokojenost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g - Master Martini

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciová poleva 250g - Master Martini

Cukrářská poleva s vynikající jemnou příchutí i barvou pistácie.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks