Loading...

Černá forma na dort 12cm - Ibili

Tvořte malé porce pro děti nebo originální menší pochutiny. Forma na dort, která je vyrobena ze speciální oceli.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

166 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Černá forma na dort, která je atypická především svým malým průměrem 12cm. Výška formy je 4,5cm. Můžete tak přichystat pochutiny nejrůznějších podob. Součástí ocelové formy je speciální uzávěr, díky němuž je forma otevíratelná a snadno upotřebitelná. Výrobek lze vkládat do myčky na nádobí.

Výrobní společnost
Ibili Menaje SA
Barrio San Juan, S/N Bergara 20570
export@ibili.net
https://www.ibilimenaje.com/en

Technické parametry

Kategorie: Kulatá a oválná forma na dort
Forma na dorty
Teflonové formy na dorty
Výrobce Ibili
EAN 8411922900125
Kód produktu 820112
Průměr 12
Materiál teflon
Typ formy a plechy
Barva černá
FORM dort

Recenze

Moje chyba,forma jeMINI FORMA ! překlepla jsem se v číslici

je vyzkoušeno (malá porce), hodnotím kladně

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Možná budete k formě potřebovat

Olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem 250ml - Ibili

Kuchyňský olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem a plechů.

135 Kč
54 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

King spray olej ve spreji 500ml - IRCA

Olej ve spreji King. Balení 500 ml.

167 Kč
33.4 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olej ve spreji (500 ml) - Senna

Olej ve spreji k vymazání forem.

113 Kč
22.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
-14 %
Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Směs rostlinného oleje a vosku pro odlučování výrobků od plechů či forem, má nejvyšší účinnost a j
227 Kč
195 Kč
32.5 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks