Loading...

Černé papírové košíčky na muffiny tulipán 200ks - House of Marie

Černé papírové košíčky na muffiny ve tvaru tulipánu, v balení 200 ks.
Skladem 4 ks
U vás pozítří 6.10.2026

419 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Černé papírové košíčky jsou elegantní, vhodné na muffiny i cupcakes. V balení 200 ks košíčků. Vyrobeny jsou ze speciálního papíru, který je odolný vůči tuku i vyšším teplotám.  

Rozměry: 8,5x8,5 cm

Výrobní společnost
House of Marie
Straten 15a Oirschot 5688
info@houseofmarie.nl
www.houseofmarie.nl/en

Recenze

100 %
Papírové košíčky na muffiny za výhodnou cenu.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Vykrajovátko na perníčky klobouk - Smolík

Vykrajovátko na perníčky ve tvaru klobouku. Velikost 5,8 cm.

39 Kč

Skladem > 5 ks

Saténová oranžová 50mm/25m - PartyDeco

Oranžová saténová stuha si najde široké využití v každé domácnosti. Rozměry 50 mm/délka 25 m.

67 Kč

Skladem 5 ks

Gelová barva 28g - Oranžová - Wilton

Gelová barva na obarvení různých cukrářských hmot, krémů i těsta

68 Kč
242.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Metalická barva do nápojů Spirdust černá 1,5g - Roxy and Rich

Metalická barva do nápojů Spirdust. Balení 1,5 g.

133 Kč
8866.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová dekorace Halloween dýně duch a strašidelný kostel 6ks - Decora

Cukrová ručně vyráběná dekorace, která je vhodná na dekoraci cupcakes a dortů. Skvěle chutná a vypadá

88 Kč

Není skladem

Košíčky na cupcake halloween, 30ks - PME

Košíčky na cupcake Halloween. V balení 30 ks.

65 Kč

Skladem 4 ks

Související produkty Wednesday

Černé košíčky na cupcake 1000ks 50x33mm - House of Marie

Černé košíčky na cupcakes. V balení 1000 ks. Rozměry 50 x 33 mm.

810 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Black) černá 35 g - Food Colours

Černá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

91 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Černá podložka pod dort 25cm/3mm - Dekora

Barevná dortová podložka v černém provedení.

24 Kč

Skladem > 10 ks
-22 %
Cukrová figurka zápich Wednesday

Cukrová figurka zápich Wednesday

Cukrová figurka zápich Wednesday
335 Kč
261 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Nafukovací balónek černé srdce 46 cm - Grabo

Balónek nafukovací černé srdce 46cm. Balónek je vyrobený z pevné fólie. Po nafouknutí vzduchem vydrží

40 Kč

Skladem poslední 2 kusy