Loading...

Červená barva ve spreji - jedlá krev 30g - PME

Červená barva ve spreji - jedlá krev. Balení 30 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

95 Kč
316.7 Kč / 100g
Ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Sprej PME Blood Splat dodá realistický vzhled strašidelným dobrotám. Stačí jen trochu postříkat a proměníte halloweenské pečení v lahodné místo činu. Dokonalá směs zábavy a strachu: 30 ml červeného potravinářského barviva v snadno použitelné lahvičce s rozprašovačem. Potěšte své chuťové pohárky: Tento sprej Blood Splat je 100% jedlý a bezpečný ke konzumaci a zajistí perfektní rozstřik na úžasné dorty! Protřepejte a nastříkejte: Bezproblémové zdobení, ideální k pokapávání, stříkání nebo stříkání pro děsivé dobroty. 

Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Složení produktu

Voda, barviva (E160a, E120), konzervanty (E202, E211), zahušťovadlo (E466).

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Košičky na cupcakes dýně, 30ks - PME

Papírové košíčky na cupcakes s motivem Dýně Balení 30 ks.

66 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko čarodějnice - Jakub Felcman

Perfektní vykrajovátko na halloweenské cukroví. Má ostrou hranu a je vyrobené z pocínovaného plech

37 Kč

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Black Galaxy 10g - Ja latarte

Dodej svým dezertům dramatický efekt – vodorozpustné barvivo BLACK GALAXY vytvoří intenzivní černý od

116 Kč
1160 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Vykrajovačka kocour

Vykrajovačka KOCOUR .

34 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení oči 75g - RUF

Cukrové zdobení oči RUF. Balení 75 g.

116 Kč
154.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Černá

Potravinová barva prášková černá. Balení 5 g.

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks