Loading...

Čokofloky na zdobení a do pečiva bílá čokoláda termostabilní 80g - Kovandovi

Čokofloky na zdobení pečiva uvnitř i na povrchu.

Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

76 Kč
95 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Čokofloky jsou vhodné na zdobení pečiva i do těsta. Výborná čokoláda v pecičkách lze zapéct do vánočky, bábovky, velikonočního beránka, apod.


 


Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, odtučněné sušené mléko, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2212 kJ
Energetická hodnota kcal 528,6 kcal
Tuky 27,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 16,5 g
Sacharidy 63,2 g
    - z toho cukry 62,7 g
Bílkoviny 6,7 g
Sůl 0,19 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Dekorace na dorty zdobení a sypání
Zdobení na dorty
Čokoládové zdobení
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037362115
Kód produktu 362115

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g -

Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g -

Griliáš v podobě kousků opražených oříšků a cukru s chutí a vůní karamelu - 80 g.

59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení hvězdičky 30g -

Cukrové zdobení hvězdičky lze použít na zdobení perníčků, dortů a různých pohárů či cukroví. Neobsahu

50 Kč
166.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Trojbarevný kokos 90g - Kovandovi

Trojbarevný kokos 90g - Kovandovi

Jemný strouhaný kokos v několika zářivých barvách.

41 Kč
45.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorace kávová zrna hořká čokoláda 80g -

Kávová zrna v hořká čokoláda na ozdobu cukrářských výrobků.

90 Kč
112.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks