Loading...

Čokoládová dekorace Frizz spirálky tmavé (70 g)

Čokoládové dekorace Frizz v podobě spirálek. Balení 70 g.
Na objednávku 4-8 dní
U vás 9.10.2026

98 Kč
140 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Aby dorty a zákusky, které připravujete, vypadaly klasicky a esteticky a přitom na hosty stále zapůsobily, aplikujte na jejich povrch tyto čokoládové spirálky. Čokoládové posypky jsou skvělým řešením, když chcete zvýraznit chuť vašeho čokoládového dezertu nebo ji jen jemně zvýraznit. Jedná se o produkt, díky kterému bude i ten nejjednodušší dort vypadat lahodně a navíc bude obohacen o další chuť. Čokoládové spirálky, jako každá jiná sladká dekorace tohoto typu, jsou skvělým nápadem na dochucení dortu, pohárů, zákusků nebo cupcaků. Čokoládové spirálky chutnají skvěle i se šlehačkou a jakoukoliv příchutí zmrzliny.

Hmotnost

Balení obsahuje: 70 g

Složení produktu

kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 52 %.

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2171 kJ
Energetická hodnota kcal 518,8 kcal
Tuky 31,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 19,5 g
Sacharidy 49,4 g
    - z toho cukry 46,3 g
Bílkoviny 5,5 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,01 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva hnědá
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové zdobení
Výrobce dortis
EAN 8594217871086
Kód produktu DR-5902-70

Recenze

100 %
Na fotografii vypadají větší; ve skutečnosti jsou to malé spirálky — ideální na dozdobení mini dezertů.
Zboží přišlo v rozbité krabičce a čokoláda dost šedivá, čili stará.
opravdu parádní ozdoba
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Bestseller
Zdobení kávová zrna 75g - RUF

Zdobení kávová zrna 75g - RUF

Zdobení kávová zrna. Balení 75 g.

76 Kč
101.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové kousky 50% kakaa 100g - RUF

Čokoládové kousky 50% kakaa 100g - RUF

Čokoládové hobliny s 50% kakaa jsou skvělou ozdobou dezertů.

54 Kč
54 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové zdobení 38g - RUF

Čokoládové zdobení 38g - RUF

Čokoládové zdobení od RUF. Balení 38 g.

76 Kč
200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoladové decorace motýl, 12ks - Gunthart

Čokoladové decorace motýl, 12ks - Gunthart

Čokoládové dekorace motýl. V balení 12 ks.

82 Kč

Skladem > 10 ks