Loading...

Čokoládová poleva mléčná v peckách 340g - PME

Čokoládová poleva PME ti dodá krásně hladký, lesklý a stabilní povrch na dorty, cupcakes i dezerty – bez komplikací a připravená během chvíle.

Není skladem

120 Kč
35.3 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Čokoládová poleva PME je oblíbená hlavně proto, že je neuvěřitelně snadná na použití a zároveň chutná přesně tak, jak si představuješ od poctivé čokoládové polevy. Stačí ji jemně zahřát, promíchat a můžeš hned polévat dorty, cupcakes, perníčky nebo namáčet ovoce. Poleva má krásnou konzistenci – netvoří hrudky, neztrácí lesk a po zatuhnutí se neláme, takže s ní snadno vytvoříš efektní čokoládový drip i tenkou, rovnoměrnou vrstvu.

Je perfektní nejen na slavnostní dezerty, ale i pro rychlé každodenní pečení. Skvěle se roztírá, drží tvar a nevpíjí se do korpusu. Hodí se pro domácí i profesionální cukrářky, které potřebují spolehlivý výsledek bez zdlouhavého temperování čokolády. Polevu můžeš také použít na zdobení, glazování či přípravu pralinek.

Ať už chceš vytvořit elegantní dort s čokoládovým efektem, nebo jen rychle ozdobit sladké dobroty, tahle poleva ti ušetří čas a přinese vždy krásný výsledek. Jednoduše ohřej, nalej – a kouzlo je hotové.

Hmotnost

Balení obsahuje: 340 g

Složení produktu

Cukr, palmový tuk, sušené mléko, sušená syrovátka (mléko), emulgátory (E322, E476), barvivo (E129*), aroma. *Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Alergeny mléko, skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2309 kJ
Energetická hodnota kcal 551,7 kcal
Tuky 32 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 32 g
Sacharidy 65 g
    - z toho cukry 63 g
Bílkoviny 1 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce PME
EAN 5061027434556
Kód produktu cb104

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g - Master Martini

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bílá poleva 250g - Master Martini

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks