Loading...

Čokoládové hobliny bílé (80 g) 1174 dortis

Lahodné čokoládové hobliny bílé, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .
Skladem poslední 2 kusy
U vás zítra 30.9.2026

90 Kč
112.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Lahodné čokoládové hobliny bílé, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník. Rozměr: 9 x 5 mm

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor E322 (sójový lecitin), přírodní vanilkové aroma

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2248 kJ
Energetická hodnota kcal 537,2 kcal
Tuky 29,3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 17,5 g
Sacharidy 64 g
    - z toho cukry 63,4 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 4,2 g
Sůl 1,9 g

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové hobliny
Čokoládové zdobení
Výrobce dortis
EAN 8594217870935
Kód produktu DR-1174

Recenze

Nádherné
Objednáno v květnu okolo 25°C max, vše v pořádku, doporučuji!
Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové hobliny limetkové (80 g) 5904 dortis

Lahodné čokoládové hobliny limetkové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

78 Kč
97.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové hobliny jahodové (80 g) 1584 dortis

Lahodné čokoládové hobliny jahodové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny bílé mini (80 g) 1178 dortis

Lahodné čokoládové hobliny bílé, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

67 Kč
83.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny Trio z edice Besky. Balení 80 g.

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks