Loading...
Akce
Čokoládové hobliny tmavé (80 g) 4199 dortis

Čokoládové hobliny tmavé (80 g) 4199 dortis

Lahodné čokoládové hobliny, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

71 Kč
88.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Lahodné čokoládové hobliny, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník. Rozměr: 9 x 5 mm.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor E322 (sojový lecitin), přírodní vanilkové aroma

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2171 kJ
Energetická hodnota kcal 518,8 kcal
Tuky 31,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 19,5 g
Sacharidy 49,4 g
    - z toho cukry 46,3 g
Bílkoviny 5,5 g
Vláknina 7,7 g
Sůl 0,01 g

Země původu

EU

Další informace

Barva hnědá
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové hobliny
Čokoládové zdobení
Výrobce dortis
EAN 8594217871031
Kód produktu DR-4199

Recenze

Nerozpouští se, drží tvar.
Výborné zdobení na dorty, různé zákusky
Skvělý produkt. Nemusím se obtěžovat se strouháním.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové hobliny limetkové (80 g) 5904 dortis

Lahodné čokoládové hobliny limetkové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

78 Kč
97.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové hobliny jahodové (80 g) 1584 dortis

Lahodné čokoládové hobliny jahodové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny bílé mini (80 g) 1178 dortis

Lahodné čokoládové hobliny bílé, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

67 Kč
83.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny Trio z edice Besky. Balení 80 g.

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks