Loading...

Čokoládové kamínky v barevné krustě (70 g)

Čokoládové kamínky v barevné krustě. Balení 70 g.
Není skladem

48 Kč
68.6 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Uspokojte své chutě na sladké s těmito jedlými kamínky. Kvalitní čokoládové pecky jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí, které zajišťují lahodnou křupavost a bohatou čokoládovou chuť. Čokoládové lupínky jsou vynikajícím zdrojem základních živin, jako je vápník a železo, což z nich dělá lahodnou a zdravou svačinku. Jsou perfektní jako svačina na běhání nebo jako jedinečný doplněk k vašim oblíbeným receptům. Rovněž je využijete pro zdobení dortů, rolád, pohárů a dalších cukrářských výtvorů.

Hmotnost

Balení obsahuje: 70 g

Složení produktu

čokoládová náplň 77% (cukr, rostlinný olej palmový, kakaový prášek, maltodextrin, sojový lecitin, čokoládová příchuť), cukr 21%, leštící činidlo E414, E903, barviva (E170, E153, E160c, E140, E163, E120, E100), regulátor kyslosti E330

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2117 kJ
Energetická hodnota kcal 505,9 kcal
Tuky 25,7 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 15,5 g
Sacharidy 60,8 g
    - z toho cukry 53,4 g
Bílkoviny 5,2 g
Vláknina 5,5 g
Sůl 0,22 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Výrobce dortis
EAN 8594217871796
Kód produktu DR-5671-70

Recenze

100 %
V pořádku.
100 %
Nádherné ❤️
100 %
Zajímavá, netradiční dekorace.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové perličky metalické tmavě zlaté 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm tmavě zlaté metalické. Balení 80 g.

97 Kč
121.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks