Loading...

Čokoládové kousky

Filtrovat produkty
Počet produktů: 15

Mléčné čokoládové šupiny Master Martini (250 g) 5247 dortis

Čokoládová dekorace určená pro závěrečné zdobení dortů, zákusků a cukroví.

67 Kč
26.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Tmavé čokoládové šupiny Master Martini (250 g) 1934 dortis

Čokoládová dekorace určená pro závěrečné zdobení dortů, zákusků a cukroví.

65 Kč
26 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Tmavé šupinky 250 g - Master Martini

Tmavé čokoládové šupinky Master Martini dodají každému dortu i dezertu elegantní vzhled a dokonale

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové kousky 50% kakaa 100g - RUF

Čokoládové kousky 50% kakaa 100g - RUF

Čokoládové hobliny s 50% kakaa jsou skvělou ozdobou dezertů.

54 Kč
54 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové kousky mléčné 100 g - RUF

Čokoládové kousky mléčné 100 g - RUF

Čokoládové kousky mléčné RUF. Balení 100 g.

65 Kč
65 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové kousky bílá čokoláda 100g - RUF

Čokoládové kousky bílá čokoláda 100g - RUF

Čokoládové kousky bílé čokolády jsou skvělou ozdobou dezertů.

60 Kč
60 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové kousky mléčné 32% kakaa 100g - RUF

Čokoládové kousky mléčné 32% kakaa 100g - RUF

Čokoládové kousky mléčné čokolády s 32% kakaa jsou skvělou ozdobou dezertů.

60 Kč
60 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Tmavé čokoládové kousky 100 g - RUF

Tmavé čokoládové kousky 100 g - RUF

Tmavé čokoládové kousky RUF. Balení 100 g.

82 Kč
82 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové kousky Chunks 350g mléčná čokoláda - FunCakes

Čokoládové kousky do sušenek, bábovek, vhodné i na vytvoření křupavé polevy, apod. V balení 350 g.

196 Kč
56 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Dr. Oetker Čokoládové kousky 41% (70 g)

Čokoládové kousky z kvalitní hořké čokolády s obsahem kakaa 41 % .

61 Kč
87.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové kousky termostabilní Chunks 350g tmavá čokoláda - FunCakes

Termostabilní čokoládové kousky FunCakes Chunks z pravé belgické tmavé čokolády j

197 Kč
56.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Čokoládové kousky Chunks termostabilní 350g bílá čokoláda - FunCakes

Čokoládové kousky Chunks termostabilní 350g bílá čokoláda - FunCakes

Dopřej svým cookies, muffinům a bábovkám poctivé kousky pravé belgické bílé čokolády, které během peč

187 Kč
53.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Tmavé čokoládové kousky 250g - RUF

Tmavé čokoládové kousky 250g - RUF

Tmavé čokoládové kousky. Balení 250 g.

86 Kč
34.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavé čokoládové kousky 350g 33% - FunCakes

Tmavé čokoládové kousky 33 % na přípravu polevy. Balení 350 g.

187 Kč
53.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Bílé čokoládové šupiny Master Martini (250 g) 1935 dortis

Čokoládová dekorace určená pro závěrečné zdobení dortů, zákusků a cukroví.

60 Kč
24 Kč / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.