Loading...

Čokoládové perly zlaté o15 mm 130g - FunCakes

Skladem poslední 3 kusy
U vás zítra 30.9.2026

253 Kč
194.6 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,


Hmotnost

Balení obsahuje: 130 g

Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Čokoládové kuličky
Výrobce FunCakes
EAN 8720512699098
Kód produktu f53540

Recenze

Vypadají skvěle — doufáme, že budou i chutnat.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové perly XL 130g zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly XL. Zlatá barva. Balení 130 g.

273 Kč
210 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové perly střední 180g zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly střední velikosti. Zlatá barva. Balení 180 g.

287 Kč
159.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cereální kuličky v čokoládě RUBY (100 g) Besky edice

Nejovocnější čokoládové perličky .

138 Kč
138 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Eurocao Cereální kuličky v hořké čokoládě 5 mm (100 g) Besky edice

Eurocao cereální kuličky v hořké čokoládě, 5 mm. Balení 100 g.

77 Kč
77 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy