Loading...

Cukr na cukrovou vatu s příchutí banánu 250g - Tasty Me

Cukr na cukrovou vatu s příchutí banánu. Balení 250 g.
Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

73 Kč
29.2 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Vyrobte si vlastní cukrovou vatu s naším cukrovým cukrem a užijte si pouťovou atmosféru doma! Během chvilky si můžete vyrobit úžasnou žlutou cukrovou vanu s lahodnou banánovou příchutí. Tato sklenice obsahuje 250 g cukrového cukru, což vám umožní vyrobit přibližně 25 tyčinek cukrové vaty. Na jednu cukrovou vatu spotřebujete průměrně 10 g cukru, v závislosti na velikosti a typu použitého strojku na výrobu cukrové vaty.

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

Cukr, barvivo: E102, přírodní banánové aroma.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1700 kJ
Energetická hodnota kcal 406,2 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 100 g
    - z toho cukry 100 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
Tasty me
Dorpenbaan 21 DE Rijen 5121
info@tastyme.nl
www.tastyme.nl

Technické parametry

Kategorie: Cukr na cukrovou vatu
Výrobce Tasty Me
EAN 8720847961815
Kód produktu TM.4252

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Cukr na cukrovou vatu  - 1 Kg - Ostružina - Knapro

Cukr na cukrovou vatu - 1 Kg - Ostružina - Knapro

FlossArt je profesionální barevný super hrubý cukr, který zaručuje hladkou výrobu cukrové vaty s úspo

192 Kč
19.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr na cukrovou vatu - 1 Kg - Meloun (Zelená) - Knapro

FlossArt je profesionální barevný super hrubý cukr, který zaručuje hladkou výrobu cukrové vaty s úspo

204 Kč
20.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr na cukrovou vatu - 1 Kg - Vanilka - Knapro

FlossArt je profesionální barevný super hrubý cukr, který zaručuje hladkou výrobu cukrové vaty s úspo

194 Kč
19.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr na cukrovou vatu s příchutí jahody 250g - Tasty Me

Cukr na cukrovou vatu s příchutí jahody. Balení 250 g.

78 Kč
31.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks