Loading...

Cukrové zdobení červená srdíčka 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení červená srdíčka. Balení 1 kg.
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

278 Kč
27.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Červená srdíčka pro zdobení dortů, koláčků, sušenek. Krásné dekorace pro vaše pečivo. Na hotové pečivo stačí nasypat nebo naaranžovat do požadovaného tvaru a je to. Jsou ideální na valentýnské překvapení nebo jinou oslavu. Červená barva bude na pečivu vypadat krásně. Upečte si perníčky, cupcaky nebo jiné pečivo a bavte se s dětmi jejich zdobením. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Země původu

EU

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 8%
Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g - I LOVE CAKES

64 Kč
59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 14%
Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky. Balení 80 g.
64 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 22%
Cukrové zdobení červené pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení červené pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení červené pusinky. Balení 80 g.
64 Kč
50 Kč
62.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Srdcový valčík 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Srdcový valčík. Balení 80 g.

102 Kč
127.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks