Loading...

Cukrové zdobení metalická bílá srdíčka 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Metalická bílá srdíčka I Love cakes. Balení 80 g.
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

101 Kč
126.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Směs dodá vašemu pečenému zboží nádech romantiky a luxusu s těmito metalickými cukrovými srdíčky v romanticky bílé barvě. Tato jedinečná dekorace zaujme svou sytou barvou a elegantním leskem. Tato srdíčka vypadají úžasně na dortech, cupcakes, řezech dortů, sušenkách a dalších dezertech – ideální na Valentýna, zásnuby, svatby a narozeniny. Díky svému tvaru a zářivým barvám tato srdíčka krásně kontrastují s lehkými krémy, fondánem a čokoládovou polevou. Snadno se nanášejí – stačí je lehce posypat povrch pečiva nebo je uspořádat do vámi zvoleného vzoru. Jsou ideální jak pro domácí vaření, tak pro profesionální pekárny.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

100 %
Krásná drobná srdíčka
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 8%
Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g - I LOVE CAKES

64 Kč
59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 14%
Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky. Balení 80 g.
64 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 22%
Cukrové zdobení červené pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení červené pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení červené pusinky. Balení 80 g.
64 Kč
50 Kč
62.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Srdcový valčík 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Srdcový valčík. Balení 80 g.

102 Kč
127.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks