Loading...

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Gold (3,5 g)

není určeno ke konzumaci není určeno ke konzumaci

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem)

.

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

159 Kč
4542.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem). Složení: E171, E172

Hmotnost

Balení obsahuje: 3,5 g

Složení produktu

E171, E172

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva zlatá
Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Super!
Krásná barva , výsledek luxusni
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
Prachová metalická barva  2,5g Highlighter bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická barva 2,5g Highlighter bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická barva Bronze. Balení 2,5 g.

148 Kč
5920 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

241 Kč
2410 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

159 Kč
4542.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva perleťová červená 10g - Super Streusel

Prachová perleťová barva. Odstín červená. Balení 10 g.

211 Kč
2110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks