Loading...

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Magenta (3,5 g) 6188 dortis

není určeno ke konzumaci není určeno ke konzumaci

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem)

.

Skladem 4 ks
U vás zítra 30.9.2026

125 Kč
3571.4 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).Barva je netoxická, ale je doporučeno využívat ji spíše na barvení menších cukrových květů a různých marcipánových drobností, které se dále nekonzumují. Nedoporučuje se používat ji do krémů a k obarvení hmot. Slouží spíše k dekorativním účelům a je označena jako "netoxická - nejedlá".Složení: E555, E127, E171

Hmotnost

Balení obsahuje: 3,5 g

Složení produktu

E555, E127, E171

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Úžasný
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Růžová

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E124)Obsah čistého barviva: 4,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural fuchsia - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural fuchsia - Roxy and Rich

Prachová barva natural fuchsia. Balení 5 g.

158 Kč
3160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Steffania 10g - Ja latarte

Rozpustné barvivo Steffania. Balení 10 g.

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks