Loading...

Dr. Oetker Créme Olé příchuť slaný karamel (53 g)

Dr. Oetker Créme Olé příchuť slaný karamel

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

27 Kč
50.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedinečná receptura s neodolatelnou krémovou chutí. Pro přípravu potřebujete jen 300 ml mléka a elektrický ruční šlehač. Puding je hotový za 3 minuty. Konzumovat můžete okamžitě. Rychlými dezerty potěšíte celou rodinu, své přátele a zcela určitě oslníte i na oslavách. Jednoduše „vykouzlíte“ dezerty tradiční i mírně exotické. Vhodný i na přípravu z rostlinného mléka.


 


 


 

Použití produktu

Do vysoké nádoby nalijeme 300 ml studeného mléka. Obsah sáčku pomalu vsypáváme do mléka a zároveň šleháme elektrickým ručním šlehačem 3 minuty při nejvyšších otáčkách. Hotový dezert nalijeme do misek. Můžeme konzumovat okamžitě. Hotový výrobek je určen k rychlé spotřebě.

Hmotnost

Balení obsahuje: 53 g

Složení produktu

cukr, modifikovaný škrob, karamelový prášek 2.6% (karamel 58%, maltodextrin), sůl 1.6%, přírodní aroma, zahušťovadlo (karboxymethylcelulóza)

Alergeny lepek, mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 470 kJ
Energetická hodnota kcal 112,3 kcal
Tuky 1,3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 18 g
    - z toho cukry 12 g
Bílkoviny 2,8 g
Sůl 0,35 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Dr. Oetker spol. s r.o,
Americká 2335, 272 01 Kladno
info@@oetker.com
www.oetker.com

Technické parametry

Kategorie: Šlehačka
Šlehačky
Výrobce Dr. Oetker
EAN 8595072633154
Kód produktu DR-DO0009

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 7%
Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Rosette slazený rostlinný UHT krém 1 l je praktický krém k našlehání, který vytvo
97 Kč
90 Kč
9 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

RUF práškový krém k našlehání 80 g je praktická směs pro rychlou přípravu lehkého

24 Kč
30 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 12%
Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l  - Master Martini

Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l - Master Martini

Master Gourmet 26 % neslazený rostlinný UHT krém 1 l je univerzální krém na vařen
104 Kč
92 Kč
9.2 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
- 7%
Bestseller
Šlehačka -Pařížský krém ke šlehání Decor Up 1 l

Šlehačka -Pařížský krém ke šlehání Decor Up 1 l

Pařížský krém Decor Up Master Martini je sladký rostlinný UHT krém k našlehání, který vytvoří pevný,
108 Kč
100 Kč
10 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks