Loading...

Figurka na dort jednorožec 7cm z kokosové hmoty - Fagos

Figurka na dort jednorožec. Vyrobena z kokosové hmoty. Výška 7 cm.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

84 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Ručně modelovaná 3D figurka jednorožce. Na výrobu byla použita modelovací kokosová hmota s příchutí a aroma sladkých mandlí. Lze s ní ozdobit dorty, rolády, zákusky a další.

Složení produktu

cukr, glukóz.sirup, suš.mléko, kokos, voda, mandlové aroma, kakaový prášek,vaječný bílek, konzer.E202, barviva E151,E102*,E110*,E122*,E124*,E133. *Tato barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Alergeny mléko, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1763 kJ
Energetická hodnota kcal 421,3 kcal
Tuky 7,8 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 7,3 g
Sacharidy 84,2 g
    - z toho cukry 78,8 g
Bílkoviny 1,6 g
Vláknina 2 g
Sůl 0,14 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Richard Fagoš
Hlavní 256 Čelechovice na Hané 798 16
fagos@volny.cz
www.fagos.cz

Technické parametry

Kategorie: Jedlé figurky na dort
Jedlé figurky z cukrovo - kokosové hmoty
Unicorn jednorožci
Výrobce Fagos
EAN 8594027396229
Kód produktu 3.209.2

Recenze

Krásná figurka na dort
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Papírové ubrousky 33x33cm 20ks - Procos

Dolaď narozeninový stůl kouzelným motivem jednorožce a duhy – barevné papírové ubrousky krásně dop

62 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení jednorožec 70g - FunCakes

Cukrové zdobení jednorožec. Balen 70 g.

126 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dortová fontána jednorožec - 1ks - PREZENT

Dortová fontána jednorožec

73 Kč

Skladem > 5 ks

Cukroví jednorožci růžovo-bílí (50 g) FL25910-1 dortis

Cukroví jednorožci růžovo-bílí. Balení 50 g.

68 Kč
136 Kč / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Cukrové zdobení jednorožec 13x10mm, 25g - PME

Cukrové zdobení - jednorožec. Balení 25 g.

58 Kč
232 Kč / 100g

Skladem poslední 2 ks
-29 %
Zápich do dortu růžový jednorožec 7x7,5 cm - Cakesicq

Zápich do dortu růžový jednorožec 7x7,5 cm - Cakesicq

Zápich do dortu růžový jednorožec
42 Kč
30 Kč

Skladem > 5 ks