Loading...

Forma na pečení čtvercová 24x24x7cm - Ibili

Praktická forma na pečení, která se pyšní rozměry 24x24cm. Její výška je 7cm. Forma je zhotovena z kvalitní oceli.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 6.10.2026

485 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Moderní čtvercová forma na pečení, v níž můžete připravovat sladké či slané pochutiny nejrůznějšího vzhledu a charakteru. Produkt nabízí praktické otevírání na boku formy, díky čemuž lze výslednou pochutinu vyndat bez jakéhokoliv poškození. Výrobek je možné omývat v myčce na nádobí. Volte kvalitu za skvělou cenu.

Výrobní společnost
Ibili Menaje SA
Barrio San Juan, S/N Bergara 20570
export@ibili.net
https://www.ibilimenaje.com/en

Technické parametry

Kategorie: Forma na dorty
Čtvercové a obdelníkové formy na dorty
Teflonové formy na dorty
Minecraft dort
Výrobce Ibili
EAN 8411922086256
Kód produktu 825924
Typ formy a plechy
Rozměry 24x24cm
FORM dort

Recenze

100 %
Jsem velmi spokojena.Kvalita a ryclé dodání.Děkuji.
Naprostá spokojenost.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minecraft

Vykrajovátko čtvereček 10x10 mm - Smolík

Hladké vykrajovátko ve tvaru mini čtverečku z pocínovaného plechu.

27 Kč

Není skladem

Svíčka minecraft 7cm číslo 3 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 3. Výška 7 cm.

30 Kč

Skladem > 5 ks

Forma na pečení čtvercová 24x24cm - Ibili

Čtvercová forma s odnímatelným dnem vyrobena z plechu s antiadhezním povrchem

504 Kč

Skladem > 5 ks

Perníček na špejli Minecraft 25g - I LOVE CAKES

Perníček na špejli Minecraft. Balení 25 g.

26 Kč
104 Kč / 100g

Není skladem

Forma na dort čtvercová - Ibili

Dort nemusí být vždy kulatý! Změňte tvar a upečte netradiční čtvercový dort, v různých velikostech o

od 375 Kč

Skladem

Svíčka minecraft 7cm číslo 1 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 1. Výška 7 cm.

33 Kč

Není skladem

Možná budete k formě potřebovat

Olej ve spreji (500 ml) - Senna

Olej ve spreji k vymazání forem.

113 Kč
22.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

King spray olej ve spreji 500ml - IRCA

Olej ve spreji King. Balení 500 ml.

167 Kč
33.4 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
-14 %
Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Směs rostlinného oleje a vosku pro odlučování výrobků od plechů či forem, má nejvyšší účinnost a j
227 Kč
195 Kč
32.5 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem 250ml - Ibili

Kuchyňský olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem a plechů.

135 Kč
54 Kč / 100ml

Skladem poslední 3 kusy