Loading...

Forma na pečení mini 10cm - Ibili

Mini rozkládací forma na dort o průměru 10 cm.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 1.10.2026

170 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Odnímatelné dno se dá snadno odundat pomocí klipsu na boční straně formy. Výška formy je 5 cm. Plechová forma na mini dortík má kvalitní nepřilnavou vrstvu. Lze mýt v myčce.
 

Výrobní společnost
Ibili Menaje SA
Barrio San Juan, S/N Bergara 20570
export@ibili.net
https://www.ibilimenaje.com/en

Technické parametry

Kategorie: Kulatá a oválná forma na dort
Teflonové formy na dorty
Teflonové
Výrobce Ibili
EAN 8411922091625
Kód produktu 820110
Typ formy a plechy
Barva černá
FORM dort

Recenze

tak malé na jednu porci dortu nebo koláče. Jsem spokojená
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Možná budete k formě potřebovat

Olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem 250ml - Ibili

Kuchyňský olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem a plechů.

135 Kč
54 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

King spray olej ve spreji 500ml - IRCA

Olej ve spreji King. Balení 500 ml.

167 Kč
33.4 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
-14 %
Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Směs rostlinného oleje a vosku pro odlučování výrobků od plechů či forem, má nejvyšší účinnost a j
227 Kč
195 Kč
32.5 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olej ve spreji (500 ml) - Senna

Olej ve spreji k vymazání forem.

113 Kč
22.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks