Loading...

Gelová barva bílá 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva růžovo-bílá K2. Balení 30 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

58 Kč
193.3 Kč / 100g
Ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Gelová barva růžová?bílá 30?g extra barvící K2 je vysoce koncentrovaná potravinářská gelová barva určená pro intenzivní a přesné obarvení cukrářských výrobků. Díky gelové konzistenci stačí malé množství k dosažení výrazného odstínu, což zvyšuje výtěžnost a umožňuje přesnou kontrolu barvy. Barva je vhodná pro fondán, marcipán, potahovací a modelovací hmoty, krémy, polevy i další cukrářské a pekařské hmoty. Gel se snadno zapracovává, rovnoměrně se rozprostře a nezmění konzistenci směsi. Produkt je vhodný pro profesionální i domácí použití při tvorbě dortů a dezertů, kde je důležitá sytost a stálost barevného efektu. Použití: Barvu je možné přidávat přímo do hmoty po malých dávkách, dokud není dosaženo požadovaného odstínu. Gelová forma umožňuje snadné míchání a rovnoměrné zbarvení bez zředění.

Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Új-Stefánia Bt.
Szentedrei út 89 Budapešť 1007
gergely.illes@georgesfondant.com
www.georgesfondant.com

Technické parametry

Kategorie: Bělidla - běloby
Výrobce K2
EAN 2700001311348
Kód produktu k2white

Recenze

40 %
Mrzí nás, že vás bělost zklamala — při použití na marcipán ze sušeného mléka marcipán nezběl.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Běloba 100g bílá - Decora

Běloba pro barvení cukrářských hmot jako jsou krémy, potahovací hmoty nebo cukrářská pasta. 100 g bal

131 Kč
131 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prášková běloba 80g - Roxy and Rich

Prášková běloba 80g - Roxy and Rich

Prášková běloba od Roxy and Rich. Balení 80 g.

162 Kč
202.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorativní prášková běloba Fractal (20 g)

Prášková běloba Fractal

104 Kč
520 Kč / 100g

Není skladem

Prášková běloba Superwhite 20g - Sugarflair

Prášková běloba Superwhite. Balení 20 g.

103 Kč
515 Kč / 100g

Není skladem