Loading...

Gelová barva červená 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva červená, extra barvící. Balení 30 g.

Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

58 Kč
193.3 Kč / 100g
Ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Zkuste touto barvou obarvit marcipán, fondán, pasty, královskou polevu, krémy nebo pečivo. Gel velmi ekonomický, protože je vysoce koncentrovaný. Ve směsi s barevnými prachy se stává dokonale vhodnou pro ruční malování. Díky praktickému mačkání tuby je použití velmi jednoduché: stačí nakapat do vaší pasty nebo krému a pořádně zamíchat nebo vmasírovat.

Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
Új-Stefánia Bt.
Szentedrei út 89 Budapešť 1007
gergely.illes@georgesfondant.com
www.georgesfondant.com

Technické parametry

Kategorie: Barva gelová červená
Červené potravinářské barvivo
Výrobce K2
EAN 5999885564408
Kód produktu k2red

Recenze

100 %
Babička je velmi krásná a výrazná.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva červená 20g - Saracino

Gelová barva červená. Balení 20 g.

63 Kč
315 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Vánoční červená - 25 g


107 Kč
428 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 30g - FunCakes

Gelová barva červená. Balení 30 g.

66 Kč
220 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - Červená, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

169 Kč
676 Kč / 100g

Skladem > 10 ks