Loading...

Gelová barva čokoládová 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher

Gelová barva chocolate. Balení 25 g.

Skladem poslední 2 kusy
U vás 6.10.2026

83 Kč
332 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete. Můžete s nimi malovat přidáním trochy vody.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

glycerol E422, propylenglykol, E551, barviva (E155, E102, E153). E102 může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí. Košer

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva hnědá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Gelová barva hnědá
Hnědé potravinářské barvivo
Výrobce Sugarflair
EAN 702811590830
Kód produktu A137sugarflair

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Koncentrovaná barva RD ProGel® - hnědá, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva hnědá, balení 25g.

113 Kč
452 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - Kaštan, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

112 Kč
448 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Latte - 25 g


107 Kč
428 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Tmavě hnědá - 25 g


107 Kč
428 Kč / 100g

Skladem > 10 ks