Loading...

Gelová barva melon 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher

Gelová barva melon. Balení 25 g.

Skladem 4 ks
U vás 6.10.2026

83 Kč
332 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete. Můžete s nimi malovat přidáním trochy vody.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

Glycerol, propylen, glykol, E551, potravinářské barvivo: E102*. *Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Žluté potravinářské barvivo
Gelová barva žlutá
Výrobce Sugarflair
EAN 610370673157
Kód produktu A101

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva žlutá 30g - FunCakes

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

76 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - citron, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva citron, balení 25g.

111 Kč
444 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva žlutá BIO 25g - RUF

Gelová barva žlutá BIO 25g - RUF

Gelová barva žlutá, BIO. Balení 25 g.

61 Kč
244 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Saffron (30 g) 6818 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks