Loading...

Gelová barva modrá

Počet produktů: 48

Gelová barva NEBESKÁ MODŘ 28g - Wilton

Gelová barva odstín nebeská modř pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

65 Kč
232.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Blue) modrá 20 g - Food Colours

Modrá gelová barva Food Colours v tubě 20 g ti pomůže snadno obarvit fondán, marcipán, krémy, pole

63 Kč
315 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva KRÁLOVSKÁ MODŘ 28g - Wilton

Gelová barva odstín královská modř pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

65 Kč
232.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Azure Blue) azurově modrá 35 g - Food Colours

Azurově modrá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

93 Kč
265.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Blue) modrá 35 g - Food Colours

Modrá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

91 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva modrá 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva modrá, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Teal tyrkysová 28g - Wilton

Intenzivní gelová barva Wilton v odstínu Teal vytvoří nádhernou tyrkysovou barvu v krémech, těstec

71 Kč
253.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva modrá 30g - FunCakes

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

72 Kč
240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva královsky modrá 35g - Food Colours

Královsky modrá gelová barva pro obarvování všech druhů cukrářských hmot.

91 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - modrý safír, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva modrý safír, balení 25g.

116 Kč
464 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá, BIO. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva světle modrá 28g - Decora

Světle modrá gelová barva v kelímku.

73 Kč
260.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Námořnická modrá - 25 g


106 Kč
424 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tyrkysová 30g - FunCakes

Gelová barva odstín tyrkysová. Balení 30 g.

86 Kč
286.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva nebesky modrá 30g - FunCakes

Gelová barva nebesky modrá pro barvení potahovací hmoty, marcipánu i těsta. 30 g v balení.

73 Kč
243.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - azurová modrá, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

120 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - námořnická modrá, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva námořnická modrá, balení 25g.

112 Kč
448 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva světle modrá 30g - FunCakes

Gelová barva odstín světle modrá. Balení 30 g.

79 Kč
263.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Blue Denim (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva royal modrá 30g - FunCakes

Gelová barva odstín royal modrá. Balení 30 g.

72 Kč
240 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Gelová barva - Paví modrá - 25 g


108 Kč
432 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - nebesky modrá, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Modrá barva, balení 25g.

114 Kč
456 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - světle modrá, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Světle modrá barva, balení 25g.

111 Kč
444 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Gelová barva - Tyrkysová - 25 g


107 Kč
428 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Gelová barva (Turquoise) tyrkysová 35 g - Food Colours

Tyrkysová gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

91 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva Sugarflair (25 g) Ice Blue 316 dortis

Představujeme Vám naši gelovou potravinářskou barvu, která zcela změní váš způsob pečení a zdobení

88 Kč
352 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Přehrát video
PME gelová barva - oceánově modrá 25g

PME gelová barva - oceánově modrá 25g

Oceánově modrou gelovou barvou jednoduše a rychle obarvíte potahovací hmotu i polevu pro narozenin

77 Kč
308 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva aqua modrá 30g - FunCakes

Gelová barva v odstínu modré pro snadné barvení cukrářských hmot. Balení 30 g.

79 Kč
263.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Koncentrovaná gelová barva RD ProGel® - Tyrkysová, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

112 Kč
448 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva Tyrkysová 30g - FunCakes

Gelová barva tyrkysová pro barvení potahovací hmoty, marcipánu i těsta. 30 g v balení.

72 Kč
240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva baby blue 25g - Sugarflair

Gelová barva baby blue. Balení 25 g.

83 Kč
332 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Gelová barva sky blue pastelová 25 g - Sugarflair

Gelová barva sky blue pastelová. Balení 25 g.

84 Kč
336 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Gelová barva extra modrá 35g - Food Colours

Sytě modrá gelová barva pro barvení všech druhů cukrářských hmot.

122 Kč
348.6 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Gelová barva extra blue 42g - Sugarflair

Gelová barva blue extra. Balení 42 g.

169 Kč
402.4 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Gelová barva blubell pastelová 25 g - Sugarflair

Gelová barva bluebell pastelová. Balení 25 g.

83 Kč
332 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Gelová barva tyrkysová 25g - Sugarflair

Gelová barva tyrkysová. Balení 25 g.

81 Kč
324 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.