Loading...

Gelová barva perl ivory pastelová 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher

Gelová barva ivory pastelová. Balení 25 g.

Skladem 4 ks
U vás 5.10.2026

83 Kč
332 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

rostlinný glycerin (E422), monopropylenglykol (E1520), oxid křemičitý (E551), barviva (E555, E171, E102, E155). E102 může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva béžová
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva - Korál - 25 g


100 Kč
400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - Krémová, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

110 Kč
440 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - broskvová, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva broskvová, balení 25g.

111 Kč
444 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva caramel ivory 25g - Sugarflair

Gelová barva caramel ivory. Balení 25 g.

83 Kč
332 Kč / 100g

Skladem > 5 ks