Loading...

Gelová barva pink honey pastelová 25 g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan

Gelová barva pink honey pastelová. Balení 25 g.

Skladem > 5 ks
U vás 6.10.2026

83 Kč
332 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete. Můžete s nimi malovat přidáním trochy vody.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

E422 Glyerol, E1520 Propylenglykol, E551 Oxid křemičitý, Potravinářské barvivo: E171 Oxid titaničitý, E172 Oxid železitý.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva růžová
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Růžové potravinářské barvivo
Barva gelová růžová
Výrobce Sugarflair
EAN 610370674048
Kód produktu A326

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva růžová 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva růžová, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Bubble Gum Pink (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

BIO gelová barva růžová RUF. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Flamingo (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks