Loading...

Gelová barva sugarflair flamingo pink 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku

Gelová barva flamingo pink od Sugarflair. Balení 25 g.

Skladem 4 ks
U vás 6.10.2026

87 Kč
348 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Představujeme Vám naši gelovou potravinářskou barvu, která zcela změní váš způsob pečení a zdobení! Tato koncentrovaná barva je ideální pro barvení potahovacích hmot, marcipánu, krémů a těst, což Vám umožní dosáhnout dokonalých odstínů a vytvořit úžasná sladká díla. Naše gelová barva je snadno použitelná a vysoce účinná. Stačí použít malé množství barvy pomocí párátka a postupně přidávat, dokud nedocílíte požadovaného odstínu. Díky tomu máte naprostou kontrolu nad intenzitou barvy a můžete snadno experimentovat s různými odstíny a kombinacemi. Nenechte si ujít příležitost zvýšit svou kreativitu v pečení a zdobení s touto gelovou potravinářskou barvou. Bez ořechů, bez lepku, bez GEM. Vhodné pro vegany a vegetariány.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

Rostlinný glycerin E422; monopropylenglykol E1520; oxid křemičitý E551; Barva: Allura Red E129, oxid titaničitý E171.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva růžová
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Barva gelová růžová
Růžové potravinářské barvivo
Výrobce Sugarflair
EAN 702811590502
Kód produktu A138sugar

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva růžová 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva růžová, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Bubble Gum Pink (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

BIO gelová barva růžová RUF. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Coral Pink (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks