Loading...

Hobliny tmavá čokoláda 85g - PME

vegan vegan
kosher kosher

Čokoládové hoblinky z tmavé čokolády od PME. Balení 85 g.

Není skladem

106 Kč
124.7 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Lahodné hoblinky z tmavé čokolády od PME. Tyto hoblinky jsou vyrobeny z pravé belgické čokolády a jsou ideální pro zdobení dezertů, cupcaků, dortů a dalších.

Hmotnost

Balení obsahuje: 85 g

Složení produktu

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, syrovátkový protein (mléko), laktóza (mléko), emulgátor: E322 (sója), přírodní vanilkové aroma.

Alergeny arašídy, mléko, skořápkové plody, vejce, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2224 kJ
Energetická hodnota kcal 531,4 kcal
Tuky 33,3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 20,9 g
Sacharidy 48,2 g
    - z toho cukry 45,4 g
Bílkoviny 5,2 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Velká Británie

Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové zdobení
Čokoládové hobliny
Výrobce PME
EAN 5060281188137
Kód produktu CHC141

Recenze

velmi spokojená.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové hobliny limetkové (80 g) 5904 dortis

Lahodné čokoládové hobliny limetkové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

78 Kč
97.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové hobliny jahodové (80 g) 1584 dortis

Lahodné čokoládové hobliny jahodové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny bílé mini (80 g) 1178 dortis

Lahodné čokoládové hobliny bílé, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

67 Kč
83.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
Čokoládové hobliny tmavé (80 g) 4199 dortis

Čokoládové hobliny tmavé (80 g) 4199 dortis

Lahodné čokoládové hobliny, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

71 Kč
88.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks