Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Vykrajovátka Unicorn 6x6,5cm - Cakesicq

Vykrajovátka Unicorn od Cakesicq.

148 Kč

Skladem poslední 2 kusy

6 ks cukrových dekorací Jednorožec - Decora

6 ks cukrových dekorací v podobě oblíbených jednorožců.

93 Kč

Skladem 4 ks

Dortová fontána jednorožec - 1ks - PREZENT

Dortová fontána jednorožec

73 Kč

Skladem > 5 ks

Vykrajovátko jednorožec 10,5x5cm - Stadter

Vykrajovátko ve tvaru jednorožce pro okouzlující cukroví i sušenky.

81 Kč

Skladem > 5 ks
-31 %
Cukrářský košíček duha 50x30mm 1000ks - Cakesicq

Cukrářský košíček duha 50x30mm 1000ks - Cakesicq

185 Kč
128 Kč

Skladem > 10 ks

Dekorace z oplatky jednorožec 20ks

Ozdob dort, cupcakes nebo muffiny během chvilky pomocí 20 jedlých oplatkových dekorací s motivem jedn

46 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks