Loading...

Jedlá prachová barva orchid 7ml - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher

Jedlá prachová barva orchid. Balení 7 ml.

Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 1.10.2026

68 Kč
97.1 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedná se o práškové barvy, které lze použít třemi způsoby. Jejich hlavní použití je pro zdobení cukrovinek a zejména květin. Mohou být také přimíchány přímo do cukrové pasty, ale s nižším účinkem oproti gelovým barvám. Nanášením štětcem na cukrové květy získáte skutečně realistický vzhled nebo plně vybarvíte či zvýrazníte povrchovou dekoraci. Práškovou barvu lze také použít k barvení cukrové pasty, Royal icing a White Chocolate. Všechny barvy Sugarflair jsou vyráběny s použitím jedlých surovin, které splňují legislativu EHS a mají status košer.

Objem

Balení obsahuje: 70 ml

Složení produktu

E120, E133, modifikovaný škrob

Země původu

Velká Británie

Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Červené potravinářské barvivo
Prachová barva červená
Výrobce Sugarflair
EAN 5060931890854
Kód produktu D157

Recenze

+
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Red Copper Satin - Edable Art

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

92 Kč
511.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks