Loading...

Fixy a psací gely

Počet produktů: 66
Vyrobeno v Německu
Jedlé fixy sada 8 barev - RUF

Jedlé fixy sada 8 barev - RUF

Sada jedlých fixů obsahuje osm různých barev. Fixy jsou naplněny potravinářským barvivem.

240 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Fractal - Black (1,3 g) 6211 dortis

Jedlý fix plněný potravinářskou barvou, černý 1,3g.

123 Kč
9461.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Oboustranný jedlý fix - černá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Černá barva.

120 Kč
2400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní fix - White (1,3 g) 6724 dortis

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

110 Kč
8461.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý psací gel 20g černý - Decora

Třpytivý jedlý gel můžete použít okamžitě k barvení cukrářských produktů.

74 Kč
370 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Tubičky na zdobení 4 barvy 76g - Dr. Oetker

Tubičky na zdobení barevné 4 ks. Balení 76g - Dr. Oetker

109 Kč
143.4 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Jedlý gel na psaní 34g černý - Tasty Me

Jedlý gel na psaní - černý je vhodný pro vytváření kontur, písmen, číslic, apod. Balení 34 g.

101 Kč
297.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Jedlé fixy 6ks barevné - Decora

Jedlé fixy 6ks barevné - Decora

Balení jedlých fixů pro kreslení detailů a přesných linek na dortech, sušenkách a figurkách.

268 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlé fixy zlatá a stříbrná set 2 kusy - FunCakes

Jedlé fixy zlatá a stříbrná, Sugarflair. Balení 2 ks.

121 Kč
4653.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý gel na psaní 34g zlatý - Tasty Me

Jedlý gel na psaní - zlatý je vhodný pro vytváření kontur, písmen, číslic, apod. Balení 34 g.

105 Kč
308.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Fractal - Red (1,3 g) 6203 dortis

Jedlý fix červený, 1,3g.

123 Kč
9461.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix - Světlé zlatá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Světle zlatá barva.

119 Kč
2380 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix - červená barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Červená barva.

111 Kč
2220 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Fractal - Leaf Green světle zelený (1,3 g)

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

113 Kč
8692.3 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Jedlý fix Fractal - Royal Blue tmavě modrý (1,3 g)

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

123 Kč
9461.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sada jedlých fixu, 5ks - FunCakes

Sada jedlých fixů pro kreslení detailů na fondán, marcipán či gumovou pastu. Sada 5 ks fixů.

219 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Sky Blue 1,3g - Fractal

Jedlý fix Sky Blue je naplněn potravinářskou barvou, kterou namalujete detaily, ornamenty i obrázky n

113 Kč
8692.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Fractal - Lemon Yellow žlutý (1,3 g)

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

123 Kč
9461.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Brown 1,3g - Fractal

Hnědý jedlý fix na finální zdobení dortů, 1,3 g.

112 Kč
8615.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý potravinářský fix – zelený 2g - Sugarflair

Jedlý potravinářský fix zelený. Balení 2 g.

96 Kč

Skladem > 10 ks

Oboustranný jedlý fix - Listová zelená barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Listová zelená barva.

107 Kč
2140 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Vyrobeno v Německu
Cukrová zdobička 100g 4 barvy - RUF

Cukrová zdobička 100g 4 barvy - RUF

Cukrová zdobička. Obsahuje 4 barvy x 100 g.

81 Kč
81 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý gel na psaní 34g čmodrý - Tasty Me

Jedlý gel na psaní - modrý je vhodný pro vytváření kontur, písmen, číslic, apod. Balení 34 g.

52 Kč
152.9 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Jedlý gel na psaní 34g růžový - Tasty Me

Jedlý gel na psaní - růžový je vhodný pro vytváření kontur, písmen, číslic, apod. Balení 34 g.

52 Kč
152.9 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Jedlý fix Rose 1,3g - Fractal

Růžový jedlý fix na dorty, oplatky, perníčky, 1,3 g.

106 Kč
8153.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Oboustranný jedlý fix - Dusky růžová barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Růžová barva.

110 Kč
2200 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý potravinářský fix – modrý 2g - Sugarflair

Jedlý potravinářský fix modrý. Balení 2 g.

96 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlé fixy sada 6 barev - Silikomart

Fixy vhodné pro dekoraci potahových hmot. Barvy: červená, žlutá, zelená, modrá, fialová, růžová

313 Kč
401.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix - královsky modrá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Královská modrá barva.

109 Kč
2180 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Moss green 2g - Sugarflair

Jedlý fix moss green. Balení 2 g.

99 Kč
4950 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Jedlý fix Orange 1,3g - Fractal

Jedlý fix oranžový, 1,3 g.

113 Kč
8692.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý potravinářský fix – fialový 2g - Sugarflair

Jedlý potravinářský fix fialový. Balení 2 g.

97 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Sunde Pink 2g - Sugarflair

Jedlý fix sunde pink. Balení 2 g.

99 Kč
4950 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Oboustranný jedlý fix - světle zelená barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Světle zelená barva.

99 Kč
1980 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix -Žlutá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Žlutá barva.

109 Kč
2180 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Jedlý fix Tangerine - Mandarinka - Sugarflair

Jedlý fix tangerine. Balení 2 g.

107 Kč
5350 Kč / 100g

Skladem 5 ks

S jedlým fixem můžete vytvářet dekorace na jakémkoli suchém povrchu. Můžete psát přímo na upečený piškot a připravit tak třeba snídani s napsaným věnováním. Fixy jsou perfektní na dekoraci všech druhů potahovací hmoty a marcipánu: prostě s nimi nakreslíte nebo napíšete cokoli chcete. Psací gely jsou barevné gely v tubě s aplikátorem. Stisknutím tubičky můžete začít vytvářet nápisy nebo kresby na Vašich dortech. Můžete s němi pilovat drobné detaily, jako třeba kreslit obličeje na marcipánové figurky, při práci s psacím gelem vytvoříte totiž plastické dekorace. Ať už dekorujrte svatební dort, nebo jen chcete rozveselit svojí bábovku, jistě si vyberete z naší nabídky barevných jedlých fixů a psacích gelů.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.