Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír pro holky
Jedlý papír Frozen
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9000213_kruh

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Cukrové zdobení Zimní pohádka 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Zimní pohádka. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-30 %
Konfety na párty sněhové vločky 34g - Amscan

Konfety na párty sněhové vločky 34g - Amscan

Konfety ve tvaru sněhových vloček ozdobí každou vánoční párty. V balení 34 g.
64 Kč
45 Kč

Skladem > 5 ks

Papírové košíčky na muffiny 36ks vločky - Decora

Košíčky na muffiny s potiskem v podobě sněhové vločky. V balení 36 ks.

75 Kč

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka olaf 5,5x5 cm, 20g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Olaf, 20 g.

62 Kč
310 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort Elsa Ledové království

Nejedlá dekorace na dort – Elsa. Rozměry 8,5 x 5 x 10,4 cm.

215 Kč

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota světle modrá 250g - FunCakes

Potahovací hmota FunCakes Baby Blue s jemnou vanilkovou chutí je pružná a snadno zpracovatelná, ideál

87 Kč
34.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks