Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír pro holky
Jedlý papír Frozen
Jedlý papír na dort
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic900005.jpg

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Košíček na muffiny 36ks sněhové vločky 5x3,2cm - Decora

Papírové košíčky na muffiny. V balení 36 ks.

74 Kč

Skladem 4 ks

Cukrové zdobení sněhové vločky 30g - Kovandovi

Zdobení cukroví a dortů je s tímto zdobením v podobě sněhových vloček. Ozdobit můžete vaše výrobky dl

46 Kč
153.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Fondánový papír k vystřižení Frozen - Dekora

Fondánový papír k vystřižení. Motiv Frozen.

111 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky. Balení 80 g.

76 Kč
95 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Papírové ubrousky Frozen 20ks - Procos

Dolaď pohádkovou oslavu s papírovými ubrousky Ledové království Frozen, které přinesou na slavnost

66 Kč

Skladem > 10 ks

Záich do dortu plastový Frozen - Cakesicq

Zápich do dortu plastový Frozen

117 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks