Loading...

Jedlý papír jednorožec s fialovou hřívou 19,5cm

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

85 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír jednorožec - Unicorn
Jedlý papír pro holky
Jedlý papír na dort
Výrobce Magic
EAN 2700001257431
Kód produktu pic9000109

Recenze

100 %
Krása dorazila v pořádku, snad se mi narozeninový dort povede. Dceři bude rok, kdy jíst bude jenom vnitřek dortu, jen aby se to oslavilo a vypadalo na fotografii, aby měla pomatku, až vyroste. Kdy ještě na ní ten papír moc, kdy nahoře zuby víc než dole, kdy dole tři a na hoře zubatá, takže s dortem
Potisk je krasný.
Zatím nedošlo
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Cukrová vata Jednorožec s nálepkou 30g - Dekora

Cukrová vata Jednorožec Dekora je sladká růžová dobrota s jahodovou příchutí a ná

30 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová dekorace - Duha a jednorožci - 12ks - Culpitt


129 Kč

Skladem > 10 ks

Pytlíček na sladkosti a čokoládu 10ks 24x15cm unicorn - Alvarak

Pytlíček na sladkosti a čokoládu s potiskem. V balení 10 ks o rozměrech 24 x 15 cm.

82 Kč

Skladem 4 ks

Silikonová forma jednorožec - Cakesicq

Silikonová forma s motivy jednorožce zahrnuje formu na roh a další ozdobné prvky.

301 Kč

Skladem 4 ks

Zápich na dort jednorožec tesia - Dekora

Zápich na dort jednorožec tesia. Rozměry šířka 16,5 cm x výška 9,5 cm, špejle 13,5 cm.

64 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrová figurka jednorožec 6x5cm


109 Kč
320.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks