Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

100 %
S kvalitou, cenou i komunikací obchodu jsem velmi spokojená. Ráda obchod doporučím dál.
Vše v pořádku, rychlé dodání.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Košíčky a zápich na muffiny Unicorn 6ks - Party Pal

Košíčky a zápich na muffiny Unicorn. V balení 6 ks.

54 Kč

Skladem > 10 ks

Plastový ubrus jednorožec 120x180cm - Procos

Barevný plastový ubrus s jednorožcem a duhou promění obyčejný stůl v součást kouz

83 Kč

Skladem poslední 1 kus

Papírová miska na zmrzlinu 8ks Unicorn - Amscan

Papírová miska na zmrzlinu. S vnější strany s potiskem Unicorn. V balení 8 ks. Objem 251 ml.

46 Kč

Skladem > 10 ks
-19 %
Plastová forma jednorožec - JEM

Plastová forma jednorožec - JEM

Plastová forma jednorožec. V balení 3 ks.
121 Kč
98 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Ubrousky Unicorn 20ks 33x33cm - Amscan

Sada ubrousků s motivem Unicorn. V balení 20 ks. Rozměry: 33 x 33 cm.

65 Kč

Skladem > 5 ks

Párty čepička Unicorn 6ks - Party Pal

Párty čepička unicorn. V balení 6 ks.

58 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks