Loading...

Jedlý papír jednorožec s květinami v hřívě 19,5cm

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

88 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

100 %
Uplatním až v srpnu, ale oba předchozí byly skvělé.
100 %
Moc hezký.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Lampión Unicorn - Amscan

Papírový lampion Unicorn. Velikost 25 cm.

81 Kč

Skladem > 5 ks

Fóliový balónek růžový jednorožec 70cm - Cakesicq

Fóliový balónek růžový jednorožec, 70 cm.

98 Kč

Skladem > 10 ks
-23 %
Vykrajovátko jednorožec

Vykrajovátko jednorožec

Vykrajovátka ve tvaru jednorožce. Rozměry 10,7 x 8,1 cm.
108 Kč
83 Kč

Skladem poslední 1 kus

Marcipánová figurka jednorožec 6,5x4 cm, 35g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka jednorožec, 32 g.

87 Kč
248.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sada vykrajovátek Unicorn - jednorožec 6ks - Decora

Sada 6 ks plastových vykrajovátek s tématikou jednorožce.

107 Kč

Skladem > 5 ks
-31 %
Cukrářský košíček duha 50x30mm 1000ks - Cakesicq

Cukrářský košíček duha 50x30mm 1000ks - Cakesicq

185 Kč
128 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks