Loading...

Jedlý papír kouzelný jednorožec Unicorn 20cm - Dekora

Jedlý papír s potiskem kouzelného jednorožce. 20 cm.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 6.10.2026

77 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír k jednoduchému a rychlému dekorování dortů. Jedná se o bezlepkový výrobek. Na jeho výrobu jsou použity kvalitní suroviny a potravinářské barvy. Tisk je prováděn ve speciální potravinářské tiskárně. Jedlý dort umožní ozdobení dortu či jiných dezertů. Pokládá se na hotový dort, jehož vrchní díl můžete potřít tenkou vrstvou máslového krému či fixačního jedlého gelu. Papír položte na tuto vrstvu, uhlaďte a potřete opět gelem. Bude lépe držet a rozjasní se jeho barvy. Přikládejte jej na dort minimálně tři hodiny před konzumací, aby byl při servírování dortu měkký. Tento jedlý papír je potištěn motivem kouzelného jednorožce. Průměr 20 cm.

Složení: Olivový olej, Voda, Bramborový škrob
Barviva: E102, E122, E133, E151
Zahušťovadlo: maltodextrin

Složení produktu

Olivový olej, Voda, Bramborový škrob, Barviva: E102, E122, E133, E151, Zahušťovadlo: maltodextrin

Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír jednorožec - Unicorn
Jedlý papír pro holky
Jedlý papír na dort
Výrobce Dekora
EAN 8435035233604
Kód produktu 145086

Recenze

Obrázek krásný , vše ok
Prekvapive vse dorazilo jak ma bez jedineho zniceni
Vše O. K
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Dortová fontána jednorožec - 1ks - PREZENT

Dortová fontána jednorožec

81 Kč

Skladem 5 ks
-13 %
Vykrajovátka s pístem 4ks jednorožec, cupcake, kometa a hvězda

Vykrajovátka s pístem 4ks jednorožec, cupcake, kometa a hvězda

Vykrajovátka s pístem jednorožec. 4 ks v balení.
141 Kč
123 Kč

Skladem poslední 1 kus

Cukrová dekorace - Duha a jednorožci - 12ks - Culpitt


129 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g Unicorn párty - Super Streusel

Cukrové zdobení Unicorn party mix. Balení 90 g.

245 Kč
272.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Papírové ubrousky 33x33cm 10ks Unicorn - Cakesicq

Papírové ubrousky Unicorn.V balení 10 ks. Rozměry 33 x 33 cm.

53 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení jednorožec 70g - FunCakes

Cukrové zdobení jednorožec. Balen 70 g.

126 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks